Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Talenty Znad Skory – niebawem koniec głosowania!

Autor admin
Data utworzenia: 20 wrzesień 2012, 08:44 Wszystkich komentarzy: 15


Talenty Znad Skory – niebawem koniec głosowania!

Tylko do końca września można oddawać głosy na swoich faworytów w konkursie „Talenty Znad Skory” mającym na celu wyłonienie największego artysty naszego miasta. Prezentacja 26 startujących odbyła się 3 marca 2012 r. w sali widowiskowej MOKSiR, zaś głosowanie rozpoczęto 16 dni później. Finałowy koncert odbędzie się 20 października – w 5 rocznicę istnienia chóru Skoranta. Zachęcamy do głosowania!

Występy uczestników przypomnieć można sobie przy pomocy serwisu YouTube:


Aby oddać głos na swojego faworyta wystarczy przejść do zakładki „Głosowanie” na stronie internetowej MOKSiR i po zaznaczeniu poszukiwanego nazwiska i wpisaniu prawidłowego adresu e-mail kliknąć „głosuję”. Po chwili powinniśmy na podany adres skrzynki elektronicznej otrzymać informację o oddanym głosie z prośbą o potwierdzenie.

Na dzień 20 września (godz. 8.40) najwięcej głosów zebrała Danuta Leonhardt (3463), tuż za nią jest Roman Wolski z ilością 3426, Małgorzata Szklarz (3327 głosów) oraz Gabriela Zenka (3320).

Zapraszamy do oddawania głosów na swoich ulubieńców!Komentarze

Bezapelacyjnie oddaje głos na nr 6! czarny koń tego plebiscytu i wcale nie z powodu talentu a zaparcia i determinacji uporu z jakim śpiewa wbrew wszystkim ! postawa godna naśladowania .NR 6 moim ulubieńcem czarnym koniem, który wygra !
Nie wahajcie się !
zgłoś komentarz
Przypomniałeś mi psymon słynną piosenkę którą śpiewał Jerzy Stuhr " śpiewać każdy może"
http://www.youtube.com/watch?v=ENvAmLuj5ko
zgłoś komentarz
Przesłuchałem kilku wykonawców i mam wrażenie, (z całym szacunkiem) że większość z nich śpiewa w niedzielę w kawiarni Duszka w wieczorze karaoke.
zgłoś komentarz
hahaha dokładnie to w myśl tej piosenki .Ogólnie poziom bardzo niski jak piszesz takie karaoke ,dziwi mnie że tyle osób głosuje ,ponad 3 tyś na jedną osobę ??? skąd się to bierze ? czysta osób rozumiem ale trzy tyś ?
Jednak Nr 6 rządzi czarny koń !
zgłoś komentarz
Na poważnie: to stawiam na 13-kę. Dziewczyna ma głos i potencjał w nim. Dobrego nauczyciela głosu i uniknie drobnego fałszowania a reszta wokalistów/stek no cóż...powodzenia.
zgłoś komentarz
oddalem nawet glos ale na taniec bo sluchac nie moge nikogo. @FP73 - odnosze wrazenie ze nawet na karaoke w duszku maja wyzszy poziom
zgłoś komentarz
No hello ! panowie ja tu agitację robię pod Nr 6 a wy co ? ten taniec też taki umowny .Nr 6 rządzi ,czarny koń ! moja żabcia :)
zgłoś komentarz
No dobra psymon, a jak nr 6 wygra i będzie miał reprezentować Chojnów np. we Wrocławiu?
zgłoś komentarz
Dał by radę ! zobacz jaki zacięty i twardy jest ! jak nikt ,jak Chuck Norris ! tylko zobaczyłem ile mój czarny koń ma punktów i ten koń zbladł ....:(
zgłoś komentarz
No dobra psymon, a jak nr 6 wygra i będzie miał reprezentować Chojnów np. we Wrocławiu?
Dobrze że nie wielu popiera Twoje zdanie odnośnie występu nr 13 nagrodą jest występ na 5-leciu chóru a ona nawet nie rozumie o czym śpiewa ja stawiam na na Danę i Gochę zwsze dawały czadu na dniach Chojnowa.. Pozdrawiam i życzę powodzenia
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.