Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

kiero michowski odwołany

Nie,ale wiem od kiera,który chlapie na lewo i prawo ,co jest na treningach.Strzały giera i skargi piłkarzy,że ciągle to samo.U nas w Krzywej było to samo:tyczki giera strzały.
zgłoś komentarz
Kierowniku zbieracie na wodę?
zgłoś komentarz
Afera czytajcie: http://chojnow.pl/news/news/view/id/2498
zgłoś komentarz
Waldek fałszowałeś dokumenty meczowe(grom gromadzyn),drużyny gdzie jesteś kierownikiem przegrywają 30:0.Byłeś zawieszony przez DZPN.Dlaczego trener Marciniak został zwolniony,a Ty nadal jest członkiem zarządu? Członka na to patrzy i popiera.Zdjęcia z twoim udziałem ogląda burmistrz,mieszkańcy chojnowa,kibice .Dlaczego tak bardzo obawiasz się opuścić klub i szkodzisz,psujesz wizerunek i odstraszasz sponsorów,ludzi.Wszystkie młodzieżowe drużyny przegrywają.Czy ktoś z tych juniorów nadaje się pierwszego zespołu?Wygrywają tylko trampkarze,bo tam Waldka nie ma.
zgłoś komentarz
Waldek fałszowałeś dokumenty meczowe(grom gromadzyn),drużyny gdzie jesteś kierownikiem przegrywają 30:0.Byłeś zawieszony przez DZPN.Dlaczego trener Marciniak został zwolniony,a Ty nadal jest członkiem zarządu? Członka na to patrzy i popiera.Zdjęcia z twoim udziałem ogląda burmistrz,mieszkańcy chojnowa,kibice .Dlaczego tak bardzo obawiasz się opuścić klub i szkodzisz,psujesz wizerunek i odstraszasz sponsorów,ludzi.Wszystkie młodzieżowe drużyny przegrywają.Czy ktoś z tych juniorów nadaje się pierwszego zespołu?Wygrywają tylko trampkarze,bo tam Waldka nie ma.
Powiedz co ma kierownik do wyników ? Przecież to trener prowadzi treningi i ustala skład... Jestem zawodnikiem od kilku lat i nigdy kierownik mi nie zaszkodził a wręcz przeciwnie zawsze można na niego liczyć. Tyle co kierownik zrobił dla wielu zawodników tego klubu to nie masz pojęcia robisz szum przy zdjęciu gdzie wszyscy są pełnoletni połowa z nich nie była już wtedy zawodnikami Klubu a po drugie w przerwie wakacyjnej gdzie nie ma treningów każdy z nas może sobie wypić piwko i wybrać się na grilla. Czy ktoś z tych juniorów nadaję się do pierwszej drużyny ciężko stwierdzić odpowiedzialni są za to trenerzy i mentalność zawodnika bo wielu z nas , którzy reprezentują pierwszą drużynę ciężko trenowała od najmłodszych lat i każdy z nas zawsze mógł liczyć na pomoc kierownika.
zgłoś komentarz
Waldek to oszust,podstawiał piłkarzy i był zawieszony.Kogo Ty bronisz?W Chojnowie huczy od informacji na temat spotkań domowych u Waldka.Sąsiedzi też dużo widzieli a raczej słyszeli.Waldek nie trenuje,ale ma wpływ na zachowanie i dyscyplinę.A tej nie ma od lat,co widać po Tobie i zachowaniu twoich kolegów na boisku w seniorach.W każdym meczu 8 kartek zółtych i 2 czerwonych. Czas wyrzucić osobę,która podstawiała zawodników dając zły przykład juniorom.
zgłoś komentarz
Za ten wpis Członka powinna wyrzucić Ciebie i Waldka,bo dużo widziałeś i wiesz,a bronisz osobę,która oszukiwała.Pewnie byłeś tym,który za Waldkiem wstawił się jak go odwołali oraz tym,który wspierał Członkę a teraz na zebraniu będzie jej przeciwny.Tylko dlatego,że chce zrobić trochę porządku .Dzięki takim jak Ty w klubie jest,to co jest czyli wyniki,chaos organizacyjny.
zgłoś komentarz
jak wiadomo chłopaki na zdjęciu nie są osobami publicznymi więc za upublicznienie bez ich zgody tutaj tego zdjęcia na szczęście istnieją przepisy prawne i z tego co wiem sprawa już została zgłoszona do odpowiednich organów. wiem, że ciebie będzie ciężko zlokalizować bo lubisz pisać ze stu trzydziestu nicków i zmieniać IP po każdym durnowatym komentarzu, jestem przekonany, że wybory zweryfikują możliwości portalowych krzykaczy. nie mogę się doczekać 16 listopada
zgłoś komentarz
Waldek to oszust,podstawiał piłkarzy i był zawieszony.Kogo Ty bronisz?W Chojnowie huczy od informacji na temat spotkań domowych u Waldka.Sąsiedzi też dużo widzieli a raczej słyszeli.Waldek nie trenuje,ale ma wpływ na zachowanie i dyscyplinę.A tej nie ma od lat,co widać po Tobie i zachowaniu twoich kolegów na boisku w seniorach.W każdym meczu 8 kartek zółtych i 2 czerwonych. Czas wyrzucić osobę,która podstawiała zawodników dając zły przykład juniorom.
Kim ty jesteś ,że osądzasz moją grę ?
zgłoś komentarz
Ze zgłaszaniem frajerowaniem to poczekaj gdyz wkrótce następne foty pójdą w obiek.Na kilku jesteś ty więc zgłosisz za jednym razem.Michowski wyrzucili a Waldzio nadal wpycha się.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.