Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Z posiedzenia rady miasta .....

na po siedzeniu rady miasta burmistrz poinformował że w związku z wałęsającymi się bezpańsko psami ( chyba nie chodziło o te wolno żyjące jak te koty co będą dokarmiane zgodnie z przyjętą uchwałą ) zmuszony był zatrudnić hycla i takowy dwa dni spędził w mieście za ponad 10 000 zł. Ciekawe jaka jest stawka za jednego złapanego psa ? 100 zł ? 500 zł ? ile psów złapano ? 
jak takie stawki miasto wydaje na hycla to mam pomysł dla radnych :) ustalić stawke 50zł za złapanego psa i nie dość że miasto zaoszczędzi kasy to jeszcze zmniejszy się bezrobocie :) od razu w mieście będzie porzadek i spokój :) a te babcie leniwe ktore wypuszczają te swoje wychudzone latlerki bez smyczy żeby się piesek załatwił naa pierwszym lepszym trawniku to będą pilnować i sprzątać po swoim pupilku
zgłoś komentarz
Jeśli chodzi o hycla to byłem w tej sprawie w urzędzie i otrzymałem informację że za usługę odławiania psów  miasto zapłaciło jedną fakturę a drugą za wywóz psów do schroniska. nie znam w tej chwili ilości psów jakie zostały odłowione za te pieniądze. Zostałem poinformowany że miasto wybrało takie rozwiązanie czyli odłów psów na zlecenie ze względu że jest ono tańsze od płacenia za całoroczną obsługę.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.