Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

śmieci choj

Bylu po co rezygnować?? Przecież przy takich zarobkach gdzie posadę znajdziesz, a wiem w kuluarach że się buduje. A przy okazji jakiś lewy przetarg, i umywać później od wszystkiego ręce. Co do śmieci to niedawno było głośno w ustawie. Ustalą zapewne nowe stawki. Marko kiedy będzie jakaś sesja lub najlepiej podeślij mi grafik. te pójdę :)
zgłoś komentarz
witam wszystkich.tak sobie czytam az zalozylem konto.gleboka patologia tutaj na forum jest widze.markochojnow wyzywa i ubliza.o jego jezyku nie wspomne.zwykly uliczny obszczymur.psymon widze mu zaczyna juz dorownywac.w koncu maja z kim gadac(sami ze soba).tak czytam i czytam.jesli juz jakis temat jest poruszany i ktos ma argumenty(ja widzialem ich malo-a jak juz to jedynie czasem psymon cos sensownego napisze)to ok.ale zeby w prywatne zycie sie mieszac i walic o tym na forum?marko zwykly burak jestes i psymon tez pokazal kim jest.co na ta patologie portal?wlascicielem jest zdaje sie pan Rokus?czy sie myle?Panie Rokus co pan to?jesli ta strona jest pana firmy lub pana to pana wizytowka jest i ludzi z portalu zdaje sie?to ma byc portal informacyjny chyba?a nie zrobil sie pudelek jakis czy cos?
zgłoś komentarz
Marko pozbieraj dokumenty wszystkie po sesjach i prosze zanieść do portalu wszystko,do telewizji ,do radia.Nagrywaj sesje.
zgłoś komentarz
@jack dlaczego uważasz że rozmowy na tematy zawiązane z miastem czy na temat osób publicznych są patologią ? To jest przywilej demokracji i wolności słowa aby o nich i ich decyzjach rozmawiać,o przeciętnym "Kowalskim" nie rozmawiamy.Każdy kto decyduje kandydować na takowe stanowiska musi brać to pod uwagę ,w momencie kiedy zostaje radnym czy burmistrzem przestaje być osoba anonimową i musi się liczyć z krytyką. Odnieś się do tematu śmieci czy innych które są poruszane.
zgłoś komentarz
@jack dlaczego uważasz że rozmowy na tematy zawiązane z miastem czy na temat osób publicznych są patologią ? To jest przywilej demokracji i wolności słowa aby o nich i ich decyzjach rozmawiać,o przeciętnym "Kowalskim" nie rozmawiamy.Każdy kto decyduje kandydować na takowe stanowiska musi brać to pod uwagę ,w momencie kiedy zostaje radnym czy burmistrzem przestaje być osoba anonimową i musi się liczyć z krytyką. Odnieś się do tematu śmieci czy innych które są poruszane.
zgłoś komentarz
@jack dlaczego uważasz że rozmowy na tematy zawiązane z miastem czy na temat osób publicznych są patologią ? To jest przywilej demokracji i wolności słowa aby o nich i ich decyzjach rozmawiać,o przeciętnym "Kowalskim" nie rozmawiamy.Każdy kto decyduje kandydować na takowe stanowiska musi brać to pod uwagę ,w momencie kiedy zostaje radnym czy burmistrzem przestaje być osoba anonimową i musi się liczyć z krytyką. Odnieś się do tematu śmieci czy innych które są poruszane.
psymon ja jestem za krytyka ale sluszna i za poruszaniem spraw istotnych.jesli ma ktos dowod na te smieci i na lepsze rozwiazania jestem za.uwazam cie za goscia inteligentnego bo masz wiedze.ale uwazam ze np zycie prywatne kogos innego trzeba szanowac.bez wzgledu na to czy ktos jest osoba publiczna czy tez nie.ja na smieciach sie nie znam i juz.szanuje zycie prywatne kazdej osoby.twoje,swoje itd mimo ze cie nie znam.prywatnie mozesz byc kim chcesz.chcesz ze mna podystkutowac mozemy np mailami.znam wiele tematow w chojnowie i nie tylko.interesuje sie wieloma dziedzinami podobnie jak ty.tez nie wszystko mi sie nie podoba w chojnowie i w polsce.ale ja jako zwykly czlowiek mam jedna zasade...
zgłoś komentarz
@jack dlaczego uważasz że rozmowy na tematy zawiązane z miastem czy na temat osób publicznych są patologią ? To jest przywilej demokracji i wolności słowa aby o nich i ich decyzjach rozmawiać,o przeciętnym "Kowalskim" nie rozmawiamy.Każdy kto decyduje kandydować na takowe stanowiska musi brać to pod uwagę ,w momencie kiedy zostaje radnym czy burmistrzem przestaje być osoba anonimową i musi się liczyć z krytyką. Odnieś się do tematu śmieci czy innych które są poruszane.
nie interesuje mnie zycie prywatne bo kazdy ma do niego prawo czy jest prezydentem,czy ksiedzem,czy burmistrzem,radnym,nauczycielem,strazakiem,policjantem,sprzedawca lodowek czy odkurzaczy.tak juz mam i to szanuje.szanuje ludzi jako ludzi bo kto nie szanuje kogos jako czlowieka znaczy ze zostal zle wychowany i nie szanuje sam siebie.a krytyka jest potzrebna bo jest naszym prawem.pozdrawiam cie
zgłoś komentarz
Tu się z tobą nie zgadzam i wytłumaczę tobie dlaczego .Faktycznie przyznałem że też słyszałem o rozwodzie itp jednak o szczegółach (choć je znam ) nie mówię ,dlaczego właśnie z szacunku dla dla drugiej strony która nie jest osobą publiczną.Postawa burmistrza jako idealnego katolika który jest burmistrzem miasta ,jako osoba publiczna ,władza wykonawcza służy z przewodniczącym rady do mszy (łamiąc konstytucję) pozując na świętoszka przed swoim elektoratem trzeba to wytknąć.Oczywiście dla rodziny jest to dramat jak zawsze w przypadku rozwodu ,jednak ludzie w Chojnowie wiedzą jakie są przyczyny takiego stanu rzeczy i niema co udawać też że niema tematu .Burmistrz w dużej mierze jest tym kim jest przez poparcie lokalnych władz kościoła a tu proszę takie fo pa ! o wizerunku ideału burmistrza najwyższy czas zapomnieć i czas aby ludzie uzmysłowili to sobie.
zgłoś komentarz
Władza go zgubiła,kłamstwo,obietnice,tyle co on ludziom obiecał a nie spełnił,w oczy kłamał ,no to trzeba zapłacić cenę jaką jest rozwód.Kler będzie nadal go wspierał,i obwini drugą stronę.
zgłoś komentarz
Pierwszy katolik chojnowa,z pierwszej ławki,wchodzący do kościoła 2 minuty przed mszą daje przykład heh,
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.