Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Podchody przedszkolaków w Parku Piastowskim

Autor Przedszkole Miejskie nr 1
Data utworzenia: 24 październik 2018, 10:03 Wszystkich komentarzy: 0


Podchody przedszkolaków w Parku Piastowskim

17 października w ramach programu „Działaj lokalnie”, realizując projekt „Przedszkolak na medal” dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 wzięły udział w grze terenowej zorganizowanej na terenie pięknego Parku Piastowskiego.

Przedszkolaki podzielone na grupy podążały według wskazówek, musiały znaleźć przygotowane wcześniej stanowiska, na których czekały na nie różnorodne zadania sportowe oraz pytania, szyfry i zagadki dotyczące ważnych miejsc i wydarzeń związanych z naszym miastem. Każda grupa dzieci poprawnie wykonywała zadania i bezbłędnie odpowiadała na pytania. W związku z tym każdy wrócił do przedszkola znając hasło podchodów - „Chojnów- moje miasto!”.

Dzięki wspaniałej zabawie dzieci aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu oraz utrwaliły wiadomości o naszym mieście, poznały także ważne obiekty znajdujące się w parku: wieżę ciśnień, ruiny amfiteatru i historię kamiennego grzybka. Uwieńczeniem podchodów było wręczenie medali dla każdego uczestnika, bo przecież każde nasze dziecko to przedszkolak na medal!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.