Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Chojnowscy policjanci przejęli 120 działek marihuany

Autor admin
Data utworzenia: 07 wrzesień 2018, 15:26 Wszystkich komentarzy: 1


Chojnowscy policjanci przejęli 120 działek marihuany

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chojnowie w wyniku uzyskanej informacji zatrzymali mężczyznę, który posiadał ukryte w mieszkaniu środki odurzające. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli 120 porcji suszu roślinnego.

- Informacje o dużej ilości narkotyków trzymanych w jednym z mieszkań na terenie gminy Miłkowice docierały do kryminalnych od kilku tygodni. Policjanci każdą informację sprawdzali kompletując obszerny materiał dowodowy. Mając już obraz przestępczego procederu oraz informacje o dokładnym miejscu przechowywania narkotyków, kryminalni wkroczyli do akcji. Zapukali do drzwi jednego z mieszkań w gminie Miłkowice, gdzie zaskoczony wizytą policjantów drzwi otworzył mężczyzna. Funkcjonariusze od razu poczuli charakterystyczny zapach marihuany - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

W trakcie przeszukania w pokojach i w kuchni mieszkania policjanci ujawnili środki odurzające w postaci marihuany. Z zabezpieczonego suszu można było uzyskać 120 porcji handlowych tego narkotyku. Środki odurzające zostały zabezpieczone i przekazany do specjalistycznych badań. Przebywający w mieszkaniu mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Prokurator objął mieszkańca gminy Miłkowice policyjnym dozorem. Mężczyźnie grozi kara 10 lat więzienia.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

No to policjanci świętują kolejne zwycięstwo... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.