Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Nadzieja umiera ostatnia - pomóż pokonać nowotwór! Wesprzyj zbiórkę pieniędzy

Autor admin
Data utworzenia: 25 lipiec 2018, 13:54 Wszystkich komentarzy: 0


Nadzieja umiera ostatnia - pomóż pokonać nowotwór! Wesprzyj zbiórkę pieniędzy

Wanda Halina Klucznik półtora roku temu dowiedziała się o chorobie nowotworowej płuc. Od tamtego czasu przeszła szereg badań, kilka pobytów w szpitalu, którym towarzyszyła chemioterapia... leczenie nie przyniosło jednak skutku. Światełko w tunelu pojawiło się za oceanem. Żeby jednak rozpocząć leczenie potrzebne są duże środki finansowe - stąd też, zachęcamy Was to wzięcia udziału w zbiórce.

Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem serwisu pomagam.pl; jej organizacją zajął się syn pani Wandy - Każdy zasługuje na swoją drugą szansę a razem możemy sprawić że nadzieja dla mojej mamy nie zgaśnie. Jak każde dziecko swojego rodzica pragnę żeby moja mama żyła jak najdłużej - zaznacza.

Pani Wanda Halina Klucznik o swojej chorobie dowiedziała się półtora roku temu - Szok, myśli po usłyszeniu diagnozy były dla mnie największym ciosem - wspomina. Od tamtego czasu przeszła szereg badań, za sobą ma również kilka pobytów w szpitalu którym towarzyszyła chemioterapia i radioterapia.

Radioterapia została przerwana po kilku tygodniach z obawy o uszkodzenie kręgosłupa lub serca ze względu bliskości guza, zaowocowało to zmniejszeniem guza o ok 50% jednak samopoczucie i ogólny stan podczas radioterapii uległ pogorszeniu.

- Aktualnie od ponad 6 miesięcy jestem bez żadnego leczenia bo po prostu lekarze nie wiedza co aktualnie mogą ze mną zrobić... Po prostu każą mi powoli umierać w domu wśród rodziny od której mam wielkie wsparcie i to pozwala mi żyć w ciągłej nadziei że będzie lepiej, że kiedyś znów będę mogła normalnie funkcjonować. Nadzieja jaką daje mi rodzina i bliscy jest teraz dla mnie wszystkim! I wiem że póki mam bliskich obok siebie mogę zawsze na nich liczyć! - zaznacza.


Światełko w tunelu pojawiło się na dalekiej Kubie, gdzie można poddać się leczeniu lekiem o nazwie Cimavax-EGF i Racotumomab (Vaxira) - lek ten (szczepionka terapeutyczna) znacząco przedłuża komfort i życie chorego.

Żeby jednak wyjechać na Kubę i poddać się leczeniu w ¨La Pradera¨ International Health Center konieczne są duże środki finansowe. Zbiórka na ten cel prowadzona jest za pośrednictwem serwisu pomagam.pl i wesprzeć może ją każdy z nas.

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.