Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Posłanka Joanna Lichocka będzie gościć w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 15 czerwiec 2018, 15:09 Wszystkich komentarzy: 8


Posłanka Joanna Lichocka będzie gościć w Chojnowie

"Polska jest jedna" - to hasło które towarzyszy objazdowi kraju przez czołowych polityków partii rządzącej. Na trasie tournée znalazło się również nasze miasto. W niedzielę chojnowska restauracja "Pod Jeleniem" gościć będzie otwarte spotkanie z Joanną Lichocką - posłanką Prawa i Sprawiedliwości.

Joanna Lichocka zanim zasiadła w ławach poselskich pracowała jako dziennikarka telewizyjna m.in. w Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła takie programy jak: Forum, Z refleksem i Kwadrans po ósmej. W 2010 roku prowadziła debatę prezydencką w której zmierzyli się Bronisław Komorowski i Jarosław Kaczyński. Po odejściu z TVP w 2010 roku zajęła się m.in. realizacją filmów dokumentalnych poświęconych Lechowi Kaczyńskiemu. W 2013 roku dołączyła do zespołu Telewizji Republika.

W 2015 zaangażowała się w działalność polityczną i wystartowała z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość w wyborach parlamentarnych, podczas których otrzymała 24 122 głosów, zdobywając tym samym mandat poselski z listy PiS w okręgu kaliskim. W 2016 roku została wybrana z rekomendacji PiS przez Sejm w skład Rady Mediów Narodowych.

Spotkanie odbędzie się 17 czerwca o godzinie 18:00 w Restauracji pod Jeleniem (Rynek 27).


Komentarze

Proponował bym ażeby to spotkanie zorganizować w przedszkolu, bo na pewno ciekawe bajki będzie opowiadać.
zgłoś komentarz
Ciemny lud wszystko kupi. Już kościół zrobi odpowiednią kampanię Dojnej zmianie. Szkoda tylko, że podatki rosną, ceny żywności, energii, paliw rosną. Biedni pracujący utrzymują rzesze darmozjadów, których jedynym osiągnięciem jest narobienie dzieci, ale już nie ich wychowanie. Gdzie obiecane pieniądze NA KAŻDE DZIECKO (tak, tak, takie były obietnice podczas kampanii), gdzie podwyższenie kwoty wolnej od podatku, gdzie obniżka akcyzy na paliwa. Przestańcie nas obywateli okradać!
zgłoś komentarz
Witam,

PO i PiS jeden świński zwis.
zgłoś komentarz
Oooo DOJNA ZMIANA w Chojnowie, trzeba pójść zobaczyć kto popiera patologię :) jakiś filmik smartfonem, ale będzie wstyd haha
zgłoś komentarz
ale wysyp POpapranych trolli na forum,co was tak boli?że wasza ulubiona PO już nigdy nie będzie rządziła?najlepiej jest kraść i opowiadać pierdoły o,,zielonej wyspie,,ale to już się skończyło ,,i nie wróci więcej,,a wam biednym,,trollom,, pozostało tylko żałośnie piszczeć
zgłoś komentarz
Sławek,chętnie bym podyskutował z Tobą na ten temat, ale musiał bym się zniżyć do Twojego poziomu. Ale jedno , widzę że pranie mózgu jest skuteczne i intensywnie.
zgłoś komentarz
A388,no cóż dyskutować ze mną nie musisz,ale te przeszłe 8 lat jak rządzili POpaprańcy odbiło się jak widać trwale na twoim umyśle i nawet,intensywne pranie mózgu u Ciebie nic nie zmieni...a,szkoda ,bo mógłbyś być ,wartościowym członkiem PIS
zgłoś komentarz
Zwał jak zwał ale dziękuję bardzo za propozycje, ale może kiedy indziej.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.