Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Kolejni czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej pasowani [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 06 czerwiec 2018, 15:35 Wszystkich komentarzy: 0


Kolejni czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej pasowani [ZDJĘCIA]

O godzinie 10:00 w sali widowiskowej Domu Kultury rozpoczęła się coroczna uroczystość pasowania na czytelnika. Podopieczni Przedszkola Miejskiego nr 1, Przedszkola Miejskiego nr 3 i Przedszkola ”Ochronki” Zgromadzenia Sióstr Służebniczek złożyli uroczystą przysięgę i odebrali pamiątkowe książki.

Uroczystość organizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną rozpoczęła się od przedstawienia przygotowanego przez uczniów z klasy IIB Szkoły Podstawowej nr 4. Spektakl przygotowany pod okiem Teresy Halikowskiej przypomniał historię Czerwonego Kapturka - tym razem w nieco międzynarodowej odsłonie.

Złożenie przysięgi poprzedziły występy przedszkolaków. Na miejscu mieliśmy okazję usłyszeć występy wokalne a także zobaczyć prezentacje taneczne.

Spotkanie zwieńczone zostało złożeniem przysięgi, pasowaniem oraz odebraniem przez dzieci pamiątkowych książek. Nam pozostaje tradycyjnie liczyć, że złożona dzisiaj przysięga spowoduje, że książki przez przyszłe pokolenia będą traktowane z należytym respektem.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.