top chojnow.pl - Podsumowanie sezonu w A klasie. Czarni wycofują się z rozgrywek
Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum Arena Cuprum Arena

Podsumowanie sezonu w A klasie. Czarni wycofują się z rozgrywek

Author: Kasia_
Creation date: 27 June 2017, 09:25 All comments: 1


Podsumowanie sezonu w A klasie. Czarni wycofują się z rozgrywek

Nadszedł czas na podsumowanie sezonu 2016/2017 w legnickiej klasie A. Zobacz, jak prezentują się statystyki zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

W klasie A występowały 3 drużyny: Sokół Krzywa, Czarni II Rokitki oraz Burza Gołaczów. Wszystkie zespoły zdołały utrzymać się w lidze, jednak Czarni II Rokitki, z powodu braków kadrowych, postanowili wycofać zespół z rozgrywek. W przyszłym sezonie prawdopodobnie zobaczymy ich na boiskach B klasy.

Poniżej prezentujemy tabelę ze szczegółowymi wynikami poszczególnych drużyn oraz wyniki meczów rozegranych w minionym sezonie.Każda z drużyn rozegrała po 28 meczów.

SOKÓŁ KRZYWA

Spośród zespołów reprezentujących ziemię chojnowską w A klasie najlepiej wypadli podopieczni Łukasza Kurczaka, którzy uplasowali się na 8. miejscu w ligowej tabeli. Sokół Krzywa zgromadził 43 punkty, statystyki zespołu prezentują się następująco:

Wygrane mecze: 14

Zremisowane mecze: 1

Przegrane mecze: 13

Bramki strzelone: 56

Bramki stracone: 55


CZARNI II ROKITKI

Czarni II Rokitki zgromadzili 21 punktów, co dalo 12. miejsce w tabeli, które pozwala im na pozostanie w lidze, jednak poważne problemy kadrowe zespołu doprowadziły do podjęcia decyzji o wycofaniu drużyny z rozgrywek w A klasie. W kolejnym sezonie drużyna popracuje nad wzmocniniem się, rogrywając spotkania na boiskach B klasy.

Wygrane mecze: 6

Zremisowane mecze: 3

Przegrane mecze: 19

Bramki strzelone: 56

Bramki stracone: 110


BURZA GOŁACZÓW

W ostatnich kolejkach Burza pokazała, na co ją stać i podskoczyła w ligowej tabeli na 13 miejsce. Zespół z Gołaczowa na swoim koncie zgromadził 20 punktów. Miejmy nadzieję, że ostatnia poprawa kondycji drużyny utrzyma się i w przyszłym sezonie Burza odniesie sukces.

Wygrane mecze: 6

Zremisowane mecze: 2

Przegrane mecze: 20

Bramki strzelone: 69

Bramki stracone: 101

W ostatniej kolejce Burza pokonała Czarnych II Rokitki z fenomenalnym wynikiem 1:12. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z tego spotkania.

fot. Mariusz Gawron

tabela: 90minut.pl
Comments

For the person asking for sites about excellent finance recommendations, top financial tips, finance tips for students, top finance words of advice, finance tips 2020, I highly recommend this simple financial recommendations site or for simple financial words of advice, simple finance tips, top finance recommendations, best personal finance tips, capsim finance tips, try this excellent money words of advice website.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.