Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Koncert kolęd w chojnowskim MOKSiR

Author: admin
Creation date: 30 January 2012, 13:12 All comments: 0


Koncert kolęd w chojnowskim MOKSiR

W ostatni piątek, 27 stycznia 2012 r. w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji odbył się koncert kolęd przygotowany przez Greckokatolicką Parafię Narodzin św. Jana Chrzciciela w Zamienicach.

Koncert rozpoczął się o godzinie 17:00. Dom Kultury w Chojnowie zgromadził salę pełną widzów – co zresztą można zobaczyć na zdjęciach.
Zgodnie z zapowiedziami na scenie MOKSiR wystąpiły dwa zespoły - AXEL i TROJANDA(również wspólnie). Ich występy nagradzane były gromkimi brawami, na które w pełni zasłużyli. Usłyszeliśmy przekrój przez kolędy polskie, słowiańskie, łemkowskie i inne, wszystkie zaśpiewane i zagrane z pełnym zaangażowaniem i przejęciem.

Spotkaniu towarzyszyła iście domowa atmosfera, którą dodatkowo żartami, anegdotami i celnymi komentarzami wzbogacał ksiądz Bogdan Harasim. Na sali nie było osoby, która choć raz nie uśmiechnęłaby się w odpowiedzi.

Niech żałuje każdy, kto nie był. Tak mocnych i pewnych głosów wybrzmiewających przy różnych instrumentach nie słyszy się często. Ze sceny tętniło dobro i miłość, atmosfera ta udzieliła się wszystkim obecnym.

Dziękujemy!


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.