Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 13 styczeń 2017, 09:08 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Nie macie planów na weekend? Warto będzie wybrać się do chojnowskiego Kina Kultura, które przygotowało bardzo bogaty wybór filmów i zwiększyło liczbę seansów. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem na rozpoczynający się dziś weekend.
KRÓLOWA ŚNIEGU 3. OGIEŃ I LÓD – pokazy w technologii 3D

piątek, godz. 16.00

sobota, godz. 15.00

Animowany film rodzinny, pełen humoru i pouczających dialogów. Główni bohaterowie, to dobrze wszystkim znani z bajek Christiana Andersena Kaj i Gerda. W filmie znajduje się wiele odwołań do literackiego oryginału. To już trzecia odsłona kinowej wersji „Królowej Śniegu”, i choć Królowa oraz Król Śniegu zostali pokonani, kłopoty Kaja i Gerdy nadal się nie skończyły. Rodzice dziewczynki zostali porwani przez Północny Wiatr. Dzieci wraz z przyjaciółmi wyruszają na poszukiwania. Czeka ich pełna niebezpieczeństw, ale i niesamowitych zdarzeń przygoda. Czy w odnalezieniu rodziców Gerdy pomoże odnalezienie legendarnego Kamienia Ognia i Lodu? Po odpowiedź zapraszamy do kinowych foteli.


SZCZĘŚCIE ŚWIATA

piątek, godz. 18.00

Polski dramat w reżyserii Michała Rosa. W rolach głównych zobaczymy m.in. Karolinę Gruszkę, Krzysztofa Stoińskiego i Agatę Kuleszę. Fabuła filmu skupia się na pięknej kobiecie – Róży. Warszawski dziennikarz wyrusza na Śląsk, aby zebrać materiał do artykułu i przeprowadzić wywiad z autorem bestsellerowych przewodników. Podczas pobytu zaczyna obserwować życie codzienne mieszkańców pewnej kamienicy. Szybko okazuje się, że w centrum zainteresowania wszystkich mężczyzn znajduje się wspomniana wcześniej Róża – kobieta niezwykle piękna i zmysłowa. Pewnego dnia Róża znika bez śladu, pozostawiając swoich licznych adoratorów. Szybko okazuje się, że to zniknięcie będzie miało wpływ na przyszłość każdego z jej wielbicieli.

JÓZEF I MARYJA

sobota, godz. 17.00

Poruszająca historia ukazująca życie Świętej Rodziny. Akcja filmu toczy się w czasach dzieciństwa Jezusa, zanim objawił się jako Syn Boży. Film jest doskonałą lekcją o bezinteresownej miłości oraz miłosierdziu, które przeciwstawiane są gniewowi i zemście; ukazuje piękno życia w zespolonej, zżytej ze sobą rodzinie.


NOWY POCZĄTEK

sobota, godz. 19.00

Film z pogranicza thrillera i SF. Na Ziemi pojawiają się obcy, ale nikt nie wie, czy chcą oni zaatakować naszą planetę, czy też przybywają z misją pokojową. Główna bohaterka, wybitna lingwistka Louise Banks, zostaje wezwana przez siły obronne kraju, w celu próby porozumienia się z przybyszami.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform