Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Pizza, wino i dobra zabawa czyli Dzień i Noc Pizzy w Chojnowie!

Autor admin
Data utworzenia: 11 luty 2013, 14:50 Wszystkich komentarzy: 7


Pizza, wino i dobra zabawa czyli Dzień i Noc Pizzy w Chojnowie!

Jeszcze nigdy chojnowska pizzeria nie gościła tylu pizzożerców co w ostatnią sobotę. W trakcie Międzynarodowego Dnia Pizzy do Piccolo Mondo przybyło mnóstwo miłośników włoskiego przysmaku. Prym wiodła oczywiście pizza, jednak na stołach nie zabrakło pysznych serów, aromatycznych win oraz innych potraw rodem ze słonecznej Italii.

Światowy Dzień i Noc Pizzy w Chojnowie – bo pod takim hasłem odbywała się sobotnia impreza -rozpoczęła się punktualnie o godzinie 16.00. Jeszcze przed wejściem do lokalu gości witały czerwono-biało-zielone barwy Italii przemycone na balonach zawieszonych nad drzwiami. Tuż po przekroczeniu progu pizzerii na najmłodszych pizzożerców czekała pani reprezentująca legnicką Kinder Planetę z zestawem farb do malowania twarzy. Spod jej dłoni „wyszło” wielu superbohaterów, motylków, klaunów i innych kolorowych postaci!


Jednak to nie koniec atrakcji dla młodych gości. Organizatorzy zapewnili dzieciom szereg atrakcji – był konkurs na „chojnowskiego pożeracza pizzy”, wybrano najatrakcyjniejszą własnoręcznie malowaną pizzę, recytowano wiersze, śpiewano piosenki... Nie zabrakło pysznych nagród czy wejściówek do Kinder Planety. Atrakcji było pod dostatkiem!


Pod wieczór Piccolo Mondo okupowali nieco starsi miłośnicy pizzy. Przy dźwiękach włoskich utworów śpiewanych przez Antonio delektowano się śródziemnomorskimi przysmakami i wspaniale bawiono przy licznych konkursach – w tym na znajomość języka włoskiego. Na kilka godzin na gości chojnowskiej pizzerii spłynął klimat włoskich restauracji.


Debiut Chojnowa w świętowaniu z pizzą w tle określić można tylko jednym słowem – sukces. Pomijając niespotykany dotąd utarg właścicieli wszyscy goście opuszczali Piccolo Mondo z uśmiechem na ustach. Świetnie klimat sobotniej imprezy oddaje komentarz jednego z gości – „było pysznie, nie brakowało pizzy, wina, tańca i śpiewu!”.

Portal CHOJNOW.PL serdecznie dziękuje Julii Janiszewskiej za wsparcie fotograficzne!
Komentarze

Patrząc na zdjęcia można wywnioskować, że kolejna fajna impreza przeprowadzona bez udziału naszych władz.
zgłoś komentarz
A od kiedy w pizzeri mozna chlac wóde.Wino w małych dekustacyjnych dawkach rozumiem.Niezły kontrast dzieci-malowanie twarzy i chlanie wódy.
zgłoś komentarz
...co fakt to fakt ale niestety dowodziki popijawy zniknęły szkoda,że tak późno...
zgłoś komentarz
o 16 dzieci raczej nie mialy alkoholu czy sie myle? co pili dorosli to ich sprawa wkoncu dorosli sa
zgłoś komentarz
A kto powiedział, że w pizzerii nie można spożywać alkoholu. Wyraźnie było napisane http://chojnow.pl/news/news/view/id/1992 od 16 dzieci po 19 bawią się dorośli a co kogo to interesuje przy czym i zgadzam się z el_Nino co pili dorośli to ich sprawa w końcu są dorośli.
Burmistrz musisz zadbać aby podczas imprez organizowanych przez ciebie nie było alkoholu. Bo te lejące się strumienie piwa podczas gdy całe rodziny na festynach źle o tobie świadczą. Gryzie się to z tym co napisałeś wyżej.
zgłoś komentarz
to nie alkochol jest zły tylko ludzie po nim ,na świętach na komuni urodzinach też są dzieci
zgłoś komentarz
słyszałem same pozytywne opinie na temat tej imprezy choć osobiście na niej nie byłem.
takich dni pizzy , ziemniaka , święta osła i innych podobnych imprez do których nie trzeba nakładów a można świetnie się bawić powinno być więcej. Brawo pizza !

a gdzie do cholery był ksiądz?i władze? władza miała imprezke u przewodniczącego i też się chlało wóde
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform