Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Pijany mieszkaniec gminy Chojnów nie mógł zapanować nad autem

Autor admin
Data utworzenia: 28 sierpień 2020, 11:27 Wszystkich komentarzy: 0


Pijany mieszkaniec gminy Chojnów nie mógł zapanować nad autem

Policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca gminy Chojnów, który nie mógł zapanować nad prowadzonym pojazdem. Okazało się, że kierowca miał niemal dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

- W środę przed południem, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w jednej z miejscowości w gminie Chojnów. Na miejscu ustalili, że 45-letni kierujący pojazdem marki Volkswagen Transporter na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków i uderzył w barierę energochłonną a następnie w prawidłowo jadący pojazd marki Hyunadi. Policjanci w trakcie rozmowy ze sprawcą od razu wyczuli od niego silną woń alkoholu z ust i po wykonanym badaniu okazało się, że miał niemal dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Nietrzeźwy kierujący stracił prawo jazdy a pojazd został usunięty z drogi na koszt właściciela - relacjonuje asp. Anna Grześków.

W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Mężczyzna niebawem usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za który kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform