Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Rodzinną zabawą klub Talent Chojnów zakończył rok [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 16 grudzień 2019, 18:34 Wszystkich komentarzy: 0


Rodzinną zabawą klub Talent Chojnów zakończył rok [ZDJĘCIA]

Rodzinnym turniejem sportowym w hali przy ulicy Matejki rok 2019 zakończyli podopieczni klubu piłkarskiego Talent Chojnów. W sportowych zmaganiach udział wzięli tym razem również rodzice dzieci.

Organizatorzy jak zwykle nacisk położyli na dobrą zabawę, rozwijanie w zawodnikach ducha sportowej rywalizacji i pasji do uprawiania sportów zespołowych.

Młodzi piłkarze oraz ich opiekunowie rywalizowali ze sobą w kilku konkurencjach sprawnościowych. Na koniec poszczególne grupy zagrały krótki mecz. Nad przebiegiem sportowej zabawy czuwał Andrzej Tracz.

Grudniowe imprezy Talentu Chojnów to połączenie aktywnego spędzania czasu z przyjaciółmi i rodziną z jakże upragnionymi prezentami, które każdy młody zawodnik otrzymał na zakończenie zabawy. Wydarzenie stanowiło również okazję do nagrodzenia drużyny, która z sukcesami reprezentowała klub na turnieju piłkarskim w Lubinie.

Klub Talent Chojnów składa serdeczne podziękowania dyrektorowi PZS Mariuszowi Kowalczykowi za możliwość zorganizowania turnieju w szkolnej hali sportowej oraz Andrzejowi Traczowi za prowadzenie całego wydarzenia.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform