Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Zwycięstwa Juniorów Starszych i Trampkarzy KS Chojnowianka

Autor Maciek
Data utworzenia: 22 kwiecień 2012, 16:25 Wszystkich komentarzy: 0


Zwycięstwa Juniorów Starszych i Trampkarzy KS Chojnowianka
Obecny weekend jak do tej pory przynosi same sukcesy. W dniu wczorajszym na chojnowskim stadionie swoje mecze rozegrali: Juniorzy Starsi oraz Trampkarze. Młodzi adepci futbolu zagrali bardzo odważnie i zdecydowanie odnosząc podwójne zwycięstwo.

Jako pierwsi zagrali starsi zawodnicy podejmując na własnym obiekcie Górnika Polkowice 3:2. Mecz był bardzo wyrównany, jednak to naszym piłkarzom udało się zdobyć trzecią bramkę i tym samym odnieść zwycięstwo.Bramki dla naszego zdobyli: Daniel Korniłowicz i Paweł Kosiński. Skład Chojnowianki: Krupa, Pakosz, Sypniewski, Korniłowicz, Kędzia, Rudziak, Kosiński, Mrózek B, Kołodziejczyk, Marusiński. Po przerwie zagrali: Fejdasz, Zatwarnicki, Haniecki .

Jako drudzy na boisko wybiegli zawodnicy grupy piłkarskiej Trampkarz, którzy bardzo efektownie pokonali zespól Grom Udanin 16:0. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Patryk Krische 12, Marek Kuks 2 i Adrian Chudziak 2. Cały zespół zagrał rewelacyjnie. Nie lada wyczynem popisał się nasz zawodnik -Patryk Krische, który strzelił 12 bramek.Trenerem drużyny jest pan Stefan Stal, a kapitanem zespołu Marek Kuks.


W dniu dzisiejszym o godzinie 16:00 rozpoczęło się spotkanie pierwszej drużyny KS Chojnowianka, o jego przebiegu i wyniku końcowym poinformujemy zaraz po zakończeniu meczu.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform