Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

22-letnia złodziejka zatrzymana przez chojnowskich policjantów

Autor admin
Data utworzenia: 27 czerwiec 2019, 11:06 Wszystkich komentarzy: 0


22-letnia złodziejka zatrzymana przez chojnowskich policjantów

Policjanci z chojnowskiego Komisariatu Policji aresztowali 22-letnią kobietę, która próbowała ukraść alkohol z jednego ze sklepów na terenie miasta. Złodziejka została ujęta na gorącym uczynku przez pracowników sklepu. Kryminalni z Chojnowa w wyniku pracy operacyjnej udowodnili kobiecie jeszcze szereg innych kradzieży artykułów alkoholowych na łączną kwotę blisko 3000 zł.

- W miniony poniedziałek funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chojnowie z polecenia dyżurnego udali się do jednego ze sklepów na terenie Chojnowa, gdzie miała zostać ujęta osoba w związku z dokonaną kradzieżą towaru - informuje st. sierż. Anna Tersa - Jak się okazało 22-letnia mieszkanka Legnicy próbowała ukraść artykuły alkoholowe, jednak została zauważona przez pracowników sklepu. Młoda kobieta została przewieziona do policyjnego aresztu. W wyniku pracy operacyjnej kryminalni z Chojnowa udowodnili kobiecie jeszcze szereg innych kradzieży dokonanych w bliskich odstępach czasu w kilku sklepach na terenie Chojnowa.

Łupem mieszkanki Legnicy padły artykuły alkoholowe na łączną kwotę blisko 3000 zł. Kobieta usłyszała już zarzuty. Teraz za swoje czyny odpowie przed Sądem. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.