Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 04 kwiecień 2019, 19:38 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Ze względu na odbywający się w sobotę konkurs Rozśpiewane Nutki, seanse odbędą się tylko w piątek oraz niedzielę.

CAŁE SZCZĘŚCIE

piątek, godz. 18.00; 20.00

niedziela, godz. 18.00; 20.00

Ona – piękna i niezależna kobieta sukcesu. On – mężczyzna po przejściach, obdarzony niespotykanym talentem muzycznym. Dwa różne charaktery, odmienne spojrzenia na życie, zupełnie inne doświadczenia. Połączy ich płomienne uczucie i… mały chłopiec, który wierzy w przeznaczenie.

Nowa komedia romantyczna w reżyserii Tomasza Koneckiego bawi i wzrusza do łez. Na ekranie w rolach głównych zobaczymy Romę Gąsiorowską i Piotra Adamczyka. W przypadku tej produkcji możemy liczyć nie tylko na dobre kino, ale również na doskonałą oprawę muzyczną.

MANU, BĄDŹ SOBĄ

niedziela, godz. 14.00; 16.00

Animowany film familijny, w którym bajkowym postaciom głosu użyczyli m.in. Czesław Mozil, Adam Zdrójkowski i Roksana Węgiel. Zabawna historia skupiająca się na przygodach różnych gatunków ptaków, które żyją ze sobą w przyjaźni i wspólnie przeżywają niesamowite chwile. Film jest również niezwykle cenną lekcją przyjaźni i tolerancji. Lekko podana zabawna historia skłania jednak do poważniejszych refleksji i przekonuje, że wiara w siebie czyni cuda!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform