Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Odpowiedz na proste pytanie i wygraj kosz prezentowy! [WYNIKI KONKURSU]

Autor admin
Data utworzenia: 11 marzec 2019, 05:51


Odpowiedz na proste pytanie i wygraj kosz prezentowy! [WYNIKI KONKURSU]

Kochane czytelniczki! Z okazji Dnia Kobiet życzymy Wam wszystkiego co najlepsze, dużo szczęścia, spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie, uśmiechu i radości życiowej.

Z okazji Waszego święta przygotowaliśmy konkurs w którym do wygrania jest kosz prezentowy!

Pierwszy dzień kobiet ustanowiony został w 1909 roku przez Socjalistyczną Partię Ameryki, domagają się praw politycznych i ekonomicznych dla kobiet. W 1910 roku Międzynarodówka Socjalistyczna w Kopenhadze ustanowiła obchodzony na całym świecie Dzień Kobiet, który służyć miał krzewieniu idei praw kobiet oraz budowaniu społecznego wsparcia dla powszechnych praw wyborczych dla kobiet. Dziś w dzień ten mężczyźni wręczają znajomym kobietom – matkom, żonom, partnerkom, koleżankom kwiaty i drobne podarunki.

Podarunek dla jednej z naszych czytelniczek przygotowała firma Ester-Prezenty, realizująca upominkowe kosze prezentowe, które bez względu na gust i upodobania odbiorcy, są idealnym rozwiązaniem na prezent. Wyposażenie koszy delikatesowych jest różnorodne, a jednocześnie eleganckie i niestandardowe – z pewnością zadowoli największego smakosza czy konesera. Umiejętność łączenia produktów pozwala na tworzenie wyjątkowych kompozycji w taki sposób aby każdy odbiorca znalazł w nich coś dla siebie.

Zobacz więcej na ester-prezenty.pl

Biorąc udział w naszym konkursie zdobywasz szansę na kosz-niespodziankę.

By zdobyć szansę na nagrodę wystarczy napisać nam:

Kto Twoim zdaniem jest najważniejszą żeńską postacią w historii?

Mile widziane uzasadnienia. Do konkursu zapraszamy również Panów, którzy chcieliby zrobić prezent jakiejś Damie.

Odpowiedzi prosimy publikować pod konkursowym postem na naszym profilu na Facebooku lub wysyłając na adres konkursy@chojnow.pl do 10 marca, do godzony 23:59.

Wyniki konkursu

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi. Tym razem zdecydowaliśmy się nagrodzić poniższą odpowiedź.Autorcegratulujemy!

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnow.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.