Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Karnawałowa zabawa z Jerzmanką

Autor Stowarzyszenie Jerzmanka
Data utworzenia: 05 marzec 2019, 10:03 Wszystkich komentarzy: 0


Karnawałowa zabawa z Jerzmanką

Czy to możliwe, aby w jednym miejscu spotkali się bez awantury Myszka Miki, biskup, Batman, diabełki, hipisi, kowboje, więźniowie, gansterzy, Indianie, Meksykanie, Hiszpanie i Japończycy? Nie zabrakło również górali, piratów, zakonnic, księżniczek, rycerzy, pokojówek, czarownic, pilotów, żołnierzy i wielu innych barwnych postaci. Na dodatek jeszcze mocna drużyna Biało-Czerwonych. Nad wszystkim czuwała policja, służba zdrowia, straż pożarna i niezawodny serwis hydrauliczny. Gdzie takie cuda!?

Oczywiście tylko na zabawie zorganizowanej przez Stowarzyszenie Jerzmanka. Kto chciał miło i wesoło spędzić ostatki powinien przyjść 2 marca do Domu Schrama. Jerzmanka po raz kolejny przygotowała niesamowitą zabawę przebieraną. Ostatni goście zeszli z parkietu o 4 nad ranem. Do tańca przygrywał zespół Policjanci wraz ze swoją zdolną wokalistką Joanną. Asia z Agnieszką wykonały piękny baner Rock&Roll. Gości smakowicie ugościła drużyna pani Ireny Głód, za co organizatorzy bardzo dziękują.

Ku uciesze publiczności odbył się konkurs na najciekawiej przebraną parę. Komisja konkursowa doceniła Japończyków, Rzymian, Hipisów, Batmanów, Kleopatrę z Kapitanem, Afrykę Dziką oraz Rosjan. Hipisi i Afryka Dzika otrzymali talony do drogerii Rossmann, natomiast Dimitri i jego żona Swietłana wycieczkę do Pragi, którą przekazali na cele charytatywne.

Organizatorzy dziękują wszystkim gościom za stworzenie niepowtarzalnego klimatu imprezy. Kto nie był, niech żałuje! Jak się bawić, to się bawić, ale tylko z Jerzmanką!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.