Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Łukasz Niemczyk zwycięża w pierwszym pojedynku Mistrzostw Polski Juniorów!

Autor Maciek
Data utworzenia: 29 marzec 2012, 13:12 Wszystkich komentarzy: 0


Łukasz Niemczyk zwycięża w pierwszym pojedynku Mistrzostw Polski Juniorów!

Już dziś w Lesznie rozpoczynają się Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie. Na imprezie pojaiwłu się wielu zawodników z 80 klubów z całej Polski. W zawodach udział weźmie aż 145 bokserów. Wśród nich wystąpi chojnowianin – reprezentant klubu bokserskiego Champion Powiat Legnicki Łukasz Niemczyk. Chojnowianin walczy w kategorii wagowej do 56kg. Nasz zawodnik dzięki znakomitemu wyszkoleniu ma ogromne szanse na medal.

Właśnie zakończyło się jego pierwsze starcie, w którym oczywiście bezdyskusyjnie zwyciężył. Jego przeciwnikiem był zawodnik RMKS Rybnik Karol Kostka. Komentator pochwalił nasz powiat legnicki, za to, że dba o młodzież w sekcji bokserskiej.

Sędzią ringowym pojedynku był pan Kazimierz Piróg. Krótka relacja z trzech rund:

I runda: Łukasz zdecydowanie ruszył do ataku, pewne zadawał celne ciosy.

Runda II: Karol ruszył do ataku, Łukasz znakomicie odparł ataki i skontrował. Chojnowianin ruszył zdecydowanie do przodu lewymi prostymi. W drugiej połowie II rundy zawodnicy postawili na atak. Runda była dosyć wyrównana, walka do tej pory na korzyść Łukasza.

Runda III: Łukasz Zdecydowanie ruszył lewymi prostymi, Kostka próbował kontratakować. Zawodnik Champion Powiat Legnicki był znacznie bardziej ruchliwy i atakował. Końcówka rundy zdecydowanie dla Łukasza, który seriami trafiał Kostkę.

Pięciu sędziów punktowych zadecydowało jednogłośnie zwycięstwo Łukasza Niemczyka. Czekamy na kolejne walki, które będziemy relacjonować na żywo na portalu!!!

Łukaszowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.