Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

PWSZ im. Witelona w Legnicy zaprasza na X Legnickie Prezentacje Edukacyjne

Autor PWSZ im. Witelona w Legnicy
Data utworzenia: 10 styczeń 2019, 10:48 Wszystkich komentarzy: 0


PWSZ im. Witelona w Legnicy zaprasza na X Legnickie Prezentacje Edukacyjne

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na dziesiątą edycję Legnickich Prezentacji Edukacyjnych, które odbędą się 19 lutego 2019 roku w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym naszej Uczelni. X Legnickie Prezentacje Edukacyjne odbywać się będą pod Patronatem JM Rektora PWSZ im. Witelona w Legnicy prof. dra hab. inż. Ryszarda K. Pisarskiego.

W godzinach od 900 do 1400 zaprezentowane zostaną oferty edukacyjne legnickich szkół ponadpodstawowych, dolnośląskich uczelni wyższych oraz instytucji edukacyjno-szkoleniowych.

X Legnickie Prezentacje Edukacyjne to doskonała okazja by w jednym miejscu uzyskać informacje o zasadach rekrutacji w roku 2019 oraz zaopatrzyć się w materiały prezentujące szkoły i uczelnie. Dzięki takiej formule targów młodzi ludzie mogą poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z wyborem ścieżki edukacyjnej oraz planowaniem swojej kariery zawodowej.

Uczniowie, którzy często mają trudności z podjęciem decyzji związanej z dalszą edukacją będą mieli doskonałą okazję poznać wszystkie aspekty związane z rekrutacją do szkół ponadpodstawowych i uczelni wyższych w roku 2019.

Ponadto pragniemy aby młodzież szkolna dowiedziała się o możliwościach rozwijania własnych zainteresowań – zarówno naukowych, artystycznych jak i sportowych. Dlatego w tym roku oferujemy możliwość wzięcia udziału w Pokazie Talentów, czyli zaprezentowanie jednego, 5-minutowego występu uczniów Szkoły na sali głównej targów w formie prezentacji artystycznej (chór, kabaret, piosenka, taniec, itd.).


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.