Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Grudzień pod znakiem nowego budżetu. Radni przed sylwestrem przenoszą obrady do Rokitek

Autor admin
Data utworzenia: 17 grudzień 2018, 10:51 Wszystkich komentarzy: 2


Grudzień pod znakiem nowego budżetu. Radni przed sylwestrem przenoszą obrady do Rokitek

Radni z gminy Chojnów w grudniu spotkają się dwukrotnie - już jutro by przyjąć budżet na 2019 rok oraz 28 grudnia na tradycyjnej świąteczno-noworocznej sesji wyjazdowej, podczas której przyjęty zostanie plan pracy Rady Gminy Chojnów na nowy rok.

Początek jutrzejszej sesji budżetowej zaplanowano na godzinę 12:00. Radni spotkają się w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów by podjąć uchwały w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Chojnów na lata 2019 - 2026 oraz przyjęcia budżetu Gminy Chojnów na rok 2019, której ostateczny kształt zostanie nadany przez radnych na komisjach.

Radni gminy Chojnów pracę w każdym roku kończą sesją wyjazdową. Tym razem ostatnie posiedzenie odbędzie się 28 grudnia w świetlicy wiejskiej w Rokitkach. W ramach sesji - której początek zaplanowano na godzinę 12:30 - nastąpi przyjęcie planów pracy Komisji Stałych oraz Rady Gminy na 2019 rok.


Komentarze

W Rokitkach zaplanowany jest "poczęstunek" znaczy bibka, bo w urzędzie miasta nie wypada przecież :) tak się bawią za naszą kasę.
zgłoś komentarz
No to pięknie, pięknie, jeszcze kasę za "posiedzenie" wezmą i pewnie diety za wyjazd będą się należały, ale wał, ale wał.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.