Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

31 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Dzień Dziecka przeniesiony!Kochani Rodzice! Ze względu na trudne warunki pogodowe i zapowiadane burze jesteśmy zmuszeni przenieść nasz piknik z Parku Śródmiejskiego do naszego DomuKultury.
31 maj 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ostrzeżenie 2 stopnia dla powiatu legnickiego
Niemal codzienne ostrzeżenia meteorologiczne i niemal codziennie spokojnie. Mimo wszystko, nie należy ich lekceważyć. Dzisiaj towarzyszyć mogą nam silne burze z gradem.
28 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Ciepłe słowa i piękne dźwięki: Święto Matek z chórem Skoranta

W miniony piątek, 24 maja, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji odbył się koncert z okazji Dnia Matki, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Wydarzenie przyciągnęło mieszkańców miasta, pragnących uczcić to szczególne święto w wyjątkowy sposób.

27 maj 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mieszkaniec gminy Chojnów podejrzany o handel bronią i narkotykami
Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Samochodową KWP we Wrocławiu przy współpracy z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KWP we Wrocławiu oraz SPKP z Wrocławia zatrzymali mężczyznę podejrzanego m.in. za udział w handlu bronią i amunicją oraz uczestniczenie w obrocie znaczną ilością metamfetaminy.
27 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Moc atrakcji na Dzień Dziecka
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnego świętowania! 1 czerwca w Parku Śródmiejskim na najmłodszych będzie czekać moc atrakcji!
26 maj 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W piątek Urząd Gminy nieczynny
Boże Ciało w czwartek oznacza, że przed nami szansa na kolejny długi weekend. W związku z tym, w piątek nie skorzystamy z usług niektórych instytucji.
24 maj 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga, burze! Ostrzeżenie 2 stopnia
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega mieszkańców powiatu legnickiego przed silnymi burzami.
24 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Poznaj szczegółowy plan Dni ChojnowaZachęcamy do zapoznania się z planem tegorocznych Dni Chojnowa.
24 maj 2024, Partnerstwo,
Pełna profesjonalizm - doradca kredytowy w Warszawie
Decyzja o zaciągnięciu kredytu, niezależnie od jego rodzaju, zawsze jest kluczowa i wymaga odpowiedniego rozważenia. Proces ten może być skomplikowany, dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z pomocy profesjonalistów w tej dziedzinie. Jeśli szukasz doradcy kredytowego w stolicy, ten artykuł jest dla Ciebie. Odkryj, kim jest doradca kredytowy, na czym polega jego praca, jakie korzyści płyną z jego usług i na co zwracać uwagę przy wyborze takiego specjalisty. Powiedzmy, że to jest Twój przewodnik po świecie doradztwa kredytowego w Warszawie.
23 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Dzień Matki z chórem SkorantaSerdecznie zapraszamy na koncert chóru Skoranta, który odbędzie się z okazji nadchodzącego Dnia Matki.
22 maj 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dziś i w nocy możliwe burze z intensywnymi opadami
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega przed burzami.