Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

11 styczeń 2024, Partnerstwo,
Soczewki jednodniowe - wybór komfortu i bezsprzecznej wygody
W dzisiejszym szybkim tempie życia wygoda i praktyczność są kluczowymi czynnikami, które wpływają na nasze codzienne decyzje. W przypadku osób noszących soczewki kontaktowe, wybór soczewek jednodniowych może być odpowiedzią na ich potrzeby związane z komfortem i higieną.
11 styczeń 2024, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 12 do 18 stycznia.

09 styczeń 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Ferie zimowe z MOKSiR i Biblioteką Miejską
Zbliżają się ferie zimowe, które stanowią idealny moment na niezapomniane przygody i kreatywną zabawę dla najmłodszych mieszkańców Chojnowa. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Miejska Biblioteka Publiczna mają przyjemność zaprosić dzieci do udziału w wyjątkowych i pełnych edukacyjnych wartości zajęciach dodatkowych.
09 styczeń 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pożar domu jednorodzinnego przy ulicy Pogodnej
8 stycznia doszło do pożaru w budynku jednorodzinnym przy ulicy Pogodnej, na osiedlu w sąsiedztwie Jerzmanowic. Jedna osoba z poparzeniami trafiła do szpitala.
07 styczeń 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Noworoczne kolędowanie z zespołem PectusTo był wieczór niezapomnianych muzycznych doświadczeń. Interpretacje klasycznych kolęd w wykonaniu zespołu Pectus okazały się prawdziwym hołdem dla tradycji, jednocześnie przynosząc nowe, świeże spojrzenie na znane melodie.
06 styczeń 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Za nami tradycyjny Orszak Trzech Króli

Dziś ulice Chojnowa zamieniły się w kolorowy korowód, gdy Orszak Trzech Króli przeszedł przez miasto, niosąc ze sobą radosną atmosferę i niezliczoną ilość dziecięcych uśmiechów. To już szósta edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które łączy w sobie tradycję, wiarę i wspólnotę. Organizacja Orszaku Trzech Króli w Chojnowie to zasługa chojnowskich parafii rzymskokatolickich. Msze Święte w obu kościołach zaingurowały to wyjątkowe święto.

04 styczeń 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MBP informuje o zmianach w sposobie przydzielania kodów do LEGIMI
Od 4 stycznia w siedzibie chojnowskiej biblioteki można odbierać kody LEGIMI.
04 styczeń 2024, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 5 do 11 stycznia.

31 grudzień 2023, Partnerstwo,
W co się zaopatrzyć przed treningami na siłowni?
Chcesz rozpocząć trening oporowy i popracować nad wyglądem swojej sylwetki? Obawiasz się pierwszej wizyty na siłowni, bo nie wiesz, jak się zachować? Z naszego poradnika dowiesz się, jak stawiać pierwsze kroki na siłowni.
29 grudzień 2023, Partnerstwo,
Kto ma szansę na bardzo atrakcyjną pracę w Bolesławcu?
Jeśli planujesz zmienić pracę, rozważ zatrudnienie w Bolesławcu. Prognoza “Barometru Zawodów” podpowiada, w jakich branżach spodziewać się tu największej liczby ogłoszeń. Niektóre sektory oferują bardzo atrakcyjne zarobki, stabilność i możliwości rozwoju. Jakie zawody warto rozważyć?
29 grudzień 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Budżet miasta Chojnów na rok 2024: zrównoważony kurs dla rozwoju lokalnej społeczności

Podczas LXXXIX Sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 21 grudnia, uchwalono budżet Chojnowa na rok 2024. Przedstawiony przez Burmistrza projekt budżetu opierał się na uregulowaniach prawnych wynikających z ustawy o finansach publicznych, zapewniając realne wsparcie dla rozwoju lokalnej społeczności.