Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

16 listopad 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Biblioteka czasowo nieczynna
W chojnowskiej bibliotece rozpoczęła się zapowiadana inwentaryzacja. Za okres zamknięcia nie będzie pobierana opłata za niezwrócenie zbiorów w terminie.
16 listopad 2022, Partnerstwo,
Rozpocznij własny biznes w Chojnowie!
Lubisz majsterkować i chętnie naprawiasz drobną elektronikę? Wykorzystaj swoje unikalne umiejętności i załóż własną działalność. W Chojnowie mieszka kilkanaście tysięcy mieszkańców i większość z nich posiada podatne na awarie i uszkodzenia urządzenia mobilne. Doskonale wiesz, że każda godzina bez dostępu do sprawnego smartfona jest sporym problemem. Otwórz zatem nowoczesny serwis GSM, aby mieszkańcy nie musieli podróżować do Legnicy lub Lubina, by przywrócić pełną sprawność swoim smartfonom.
15 listopad 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trzeźwy Poranek. Kontrole na węzłach A4
W poniedziałek od wczesnych godzin porannych funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy sprawdzali stan trzeźwości kierujących. Mundurowi skontrolowali 1195 osób. Ujawniono dwie osoby w stanie po użyciu alkoholu.
15 listopad 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przejazd kolejowy w Rokitkach będzie zamknięty
Od jutra do 21 listopada nie przejedziemy przez przejazd kolejowy na drodze wojewódzkiej nr 328 w Rokitkach.
14 listopad 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
14 kolizji w listopadowy weekend
Lokalna policja podsumowała długi weekend. Mundurowi przeprowadzili 333 interwencje. Zatrzymanych zostało 18 sprawców na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa.
14 listopad 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wieczór opowieści i pieśni o śmierci
23 listopada w Domu Kultury odbędzie się kolejny "Wieczór opowieści i pieśni o śmierci". Opowiadać i śpiewać będą: BAT - bardzo amatorski teatr, Nóżki w herbacie, RoZkwity oraz ZaŚwiaty.
14 listopad 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
1718,18 km - pierwszy oficjalny rekord Chojnowa w ilości przebiegniętych kilometrów
W piątek o godzinie 11:00 na chojnowskim Stadionie Miejskim rozpoczął się 24-godzinny stadionowy bieg ultra. Suma przebiegniętych kilometrów stała się pierwszym oficjalnym rekordem Chojnowa.
14 listopad 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zespół Pieśni i Tańca Legnica w Narodowe Święto Niepodległości [ZDJĘCIA]
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Chojnowie zwieńczył występ Zespołu Pieśni i Tańca Legnica. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
13 listopad 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ruszyła akcja Zima
Dolnośląscy policjanci rozpoczęli działania w ramach akcji "Zima" i apelują - Nie bądźmy obojętni wspólnie nieśmy pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.
11 listopad 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
11.11: Patriotom w hołdzie - spotkanie pod obeliskiem i koncert w Domu Schrama [ZDJĘCIA]
Pod obeliskiem na ulicy Chmielnej odbyła się oficjalna część obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Wkrótce potem w sąsiednim Domu Schrama rozpoczął się koncert przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 4. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
11 listopad 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
11.11: 24-godzinne bieganie na stadionie i hymn na Rynku [ZDJĘCIA]
O godzinie 11:00 Chojnów rozpoczął obchody Narodowego Święta Niepodległości. Na Stadionie Miejskim ruszył 24-godzinny bieg ultra, kilkadziesiąt minut później mieszkańcy grodu nad Skorą odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego na chojnowskim Rynku.