Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

20 listopad 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Otyliada 2023 za nami

Sobotnia noc w Chojnowie minęła pod znakiem sportowej rywalizacji. Basen Miejski zamienił się w arenę sportowego spektaklu, gdzie 34 śmiałków podjęło wyzwanie podczas Otyliady - całonocnego maratonu pływackiego. Dla chojnowian to już 6 edycja tego wyjątkowego wydarzenia.

17 listopad 2023, Partnerstwo,
Naturalne szampony do włosów - dlaczego warto je stosować?
Wiele osób szuka sposobów na poprawę kondycji swoich włosów, zwłaszcza gdy są one zniszczone, suche, łamliwe lub pozbawione blasku. Jednym z rozwiązań może być sięgnięcie po naturalne szampony do włosów, które mają wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi produktami.
17 listopad 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Otyliada 2023 już w najbliższą sobotę

Basen Miejski w Chojnowie informuje, że w najbliższą sobotę – 18 listopada – nasza pływalnia będzie gościć uczestników VIII Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada 2023.

17 listopad 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
E-rejestracja w chojnowskiej przychodniWychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów Przychodnia rejonowa w Chojnowie uruchomiłamożliwość e-rejestracji do lekarza POZ.
16 listopad 2023, Partnerstwo,
Rozważasz oferty pracy na kontrakcie B2B? Sprawdź co musisz wiedzieć!
Szukanie pracy może być procesem pełnym wyzwań, ale równocześnie otwierającym drzwi do nowych, ekscytujących możliwości. Jeżeli zastanawiasz się nad pracą w ramach kontraktu B2B, to trafiłeś we właściwe miejsce. W tym artykule omówimy kluczowe aspekty związane z taką formą zatrudnienia, a także przedstawimy narzędzia, które mogą ułatwić Ci zarówno znalezienie pracy, jak i późniejsze jej wykonywanie.
16 listopad 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 17 do 23 listopada.

15 listopad 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Dźwięki Niepodległości: nuta patriotyzmu podczas koncertu „Chopin przez Dolny Śląsk”

W niedzielne popołudnie (12 listopada) sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie wypełniła się po brzegi – wszystko za sprawą wyjątkowego wydarzenia muzycznego – koncertu z edycji Chopin przez Dolny Śląsk.

13 listopad 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Spotkanie z uczniami - tematem hejt i cyberprzemoc
Hejt, cyberprzemoc, mowa nienawiści oraz dopalacze były tematem spotkania chojnowskich dzielnicowych z uczniami szkoły w Rokitkach.
11 listopad 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Chopin przez Dolny Śląsk – zapraszamy na koncert

W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości, zapraszamy Państwa na niezwykły koncert "Chopin przez Dolny Śląsk" z udziałem znakomitej Orkiestry Karkonoskiej Filharmonii Kameralnej pod kierunkiem Romana Samostrokova oraz wybitnego polskiego pianisty Gracjana Szymczaka.

10 listopad 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Adorator-nożownik w pociągu między Chojnowem i Legnicą
Nawet 2 lata pozbawienia wolności może grozić 48-letniemu mieszkańcowi Legnicy, który zaatakował nożem dwóch mężczyzn. Najpierw przysiadł się do kobiety podróżującej pociągiem między Chojnowem i Legnicą.
10 listopad 2023, Sponsorowane,
Agregat prądotwórczy - czy warto go kupić? Jakie jest jego zastosowanie?

Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach brak prądu wydaje się wręcz niemożliwością. Jednak realia życiowe pokazały, że dostawy w dopływie energii elektrycznej zdarzają się w najmniej oczekiwanej chwili. Najczęściej wtedy, kiedy prąd jest rzeczą niezbędną do wykonania wszystkich zadań. Ratunkiem w takich sytuacjach jest agregat prądotwórczy.