Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Current events

29 March 2024, admin,
Święcenie pokarmów w chojnowskich parafiach
Przed nami Wielka Sobota - ostatni dzień Wielkiego Tygodnia, poprzedzający święto Zmartwychwstania. Jednym z jego symboli w naszym kraju jest święcenie pokarmów, które odbędzie się także w lokalnych kościołach. Zobacz w jakich godzinach...
27 March 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Życzenia wielkanocneŻyczenia wielkanocne od Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miejskiej.
26 March 2024, admin, All comments: 0
Zobacz, kto chce rządzić naszym województwem
Już 7 kwietnia wybory samorządowe. Sprawdźmy, na kogo mieszkańcy naszych gmin będą mogli zagłosować w wyborach do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.
25 March 2024, admin, All comments: 3
Wybory samorządowe. Kto chce reprezentować gminę wiejską Chojnów w powiecie?
Mieszkańcy gminy wiejskiej Chojnów w zbliżających się wyborach samorządowych wybrać będą mogli spośród kandydatów zgłoszonych przez cztery komitety wyborcze. Zobacz, kto stara się o nasze głosy.
24 March 2024, admin, All comments: 12
Zobacz, kto chce reprezentować Chojnów w powiecie legnickim
Już za 13 dni wybory samorządowe. Zobacz na kogo mieszkańcy Chojnowa będą mogli zagłosować w wyborach do rady powiatu legnickiego.
24 March 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Kreatywne świąteczne inspiracje: wielkanocne warsztaty dla dzieci i dorosłych

W Chojnowie duch Wielkanocy jest już wyczuwalny, a wszystko za sprawą działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej, która zadbała o wyjątkowe kreatywne warsztaty dla dzieci i dorosłych.

22 March 2024, Sponsorowane,
Wiosenna oferta PSB Mrówka

Wiosna - czas odrodzenia, świeżości i zmian. To również idealna pora na odświeżenie swojego domu, ogrodu czy działki. W tym właśnie duchu przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę wiosenną w markecie budowlanym PSB Mrówka. Niezależnie od tego, czy planujesz małą metamorfozę czy większy remont, znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz, by uczynić swoje wnętrza i otoczenie jeszcze piękniejszymi i funkcjonalnymi.

22 March 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Nowe boisko w Przedszkolu nr 1

Przedszkole Miejskie nr 1 reprezentacyjnie otworzyło boisko wielofunkcyjne, jakie powstało na terenie placówki w styczniu tego roku.

22 March 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Otwarcie nowego placu zabaw

Początek wiosny stał się okazją do otwarcia nowego placu zabaw i przeprowadzenia testów urządzeń przez najmłodszych mieszkańców Chojnowa. Pierwszymi korzystającymi były przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 i 3 oraz Niepublicznego Przedszkola prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek.

22 March 2024, Partnerstwo,
Dlaczego warto stosować irygator dentystyczny?
Przestrzenie międzyzębowe to obszary w jamie ustnej, o których bardzo często zapominamy. Zdecydowana większość osób nie czyści ich w ogóle! Tymczasem warto wiedzieć, że gromadzą się w nich spore ilości resztek pożywienia, osadów oraz płytki nazębnej...
21 March 2024, Partnerstwo,
Co sprawdzi się na prezent dla nauczyciela?
Wybór prezentu dla nauczyciela jest źródłem bardzo wielu rozważań, ponieważ coraz częściej odchodzi się od podarowania bezpiecznych form, tj. kwiaty, czekoladki. Choć one zawsze się sprawdzają, to są mało oryginalne i nietrwałe. Nie zostanie po nich ślad czy pamiątka na lata. Uczniowie za pomocą prezentu chcą podziękować za wspólnie spędzony czas, a jednocześnie obawiają się, czy dany podarunek nie spowoduje u nauczyciela zakłopotania. Przedstawiamy propozycje prezentów dla nauczyciela, które są odległe od najczęściej praktykowanych przedmiotów, a są doskonałą formą podziękowania za wspólnie spędzone lata.