Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Current events

27 September 2021, admin, All comments: 0
Orkiestra Wratislavia oraz Adam Tański na zakończenie Letnich Koncertów Organowych
W kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła uroczyście zakończyła się tegoroczna edycja Letnich Koncertów Organowych. Przed chojnowską publicznością zaprezentowali się Orkiestra Kameralna Wratislavia oraz Adam Tański. Zobacz zdjęcia z koncertu.
25 September 2021, Rafał Wyciszkiewicz, All comments: 2
Zamki, skanseny, parki i wypadek drona. Kolejna wyprawa chojnowskiego cykloturysty [cz. 1]
Rok temu chojnowski podróżnik rowerowy Rafał Wyciszkiewicz, zamknął pętlę wokół kraju, dojeżdżając do Krynicy Morskiej. Gdzie wybrał się w tym roku? Przeczytacie w jego relacji...
24 September 2021, admin, All comments: 0
Akcja Prędkość. Czterech kierowców straciło prawo jazdy
Policja podsumowuje efekty działań "Prędkość" na drogach powiatu legnickiego. Funkcjonariusze przy wykorzystaniu ręcznych mierników prędkości oraz radiowozów wyposażonych w urządzenia rejestrujące tzw. wideorejestratory, przeprowadzili ponad 60 kontroli.
24 September 2021, Partnerstwo,
Jak wybrać ubezpieczenie OC?
Każdy kierowca co roku stoi przed wyborem ubezpieczenia OC. Mimo że ustawa reguluje jego zakres, który musi być u każdego ubezpieczyciela taki sam, to jednak przy wyborze konkretnej polisy warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. O jakich mowa? Podpowiadamy.
24 September 2021, admin, All comments: 0
Złodzieje zimą częściej zachodzą na działki. Policja apeluje o zapezpieczenie altan
Tak jak zabezpieczamy rośliny przed nadejściem mrozów, tak samo powinniśmy zadbać o bezpieczeństwo rzeczy postawionych w działkowych altanach, które często stają się łatwym łupem dla przestępców.
24 September 2021, admin, All comments: 0
Koncert galowy w chojnowskiej farze. Zwieńczenie Letnich Koncertów Organowych
Przed nami ostatni, galowy koncert zaplanowany w ramach tegorocznej edycji Letnich Koncertów Organowych. W chojnowskiej farze zaprezentują się Orkiestra Kameralna Wratislavia, Piotr Tarcholik (skrzypce, dyrygent) oraz Adam Tański (organy).
24 September 2021, admin, All comments: 1
Koło Gospodyń Wiejskich w Jaroszówce zaprasza na Piknik Rodzinny
Koło Gospodyń Wiejskich w Jaroszówce zaprasza na Piknik Rodzinny organizowany pod honorowym patronatem Wójta Gminy Chojnów.
23 September 2021, admin, All comments: 0
Sprawozdanie z wykonania budżetu za I półrocze na wrześniowej sesji Rady Miejskiej
Przed nami wrześniowa sesja Rady Miejskiej. W jej porządku znalazł się m.in. raport o stanie oświaty oraz sprawozdanie z wykonania budżetu za I półrocze 2021 roku.
23 September 2021, admin, All comments: 0
IMGW ostrzega przed silnym wiatrem w nocy
Powiat legnicki został objęty ostrzeżeniem meteorologicznym pierwszego stopnia dotyczącym silnego wiatru.
23 September 2021, admin, All comments: 0
Mobilna pracownia mammograficzna ponownie w Chojnowie
LUX MED Diagnostyka zaprasza do mobilnej pracowni mammograficznej, która 5 października stanie przy Szkole Podstawowej nr 3 na ulicy Reymonta. W badaniach mogą uczestniczyć Panie w wieku od 50 do 69 lat, które są ubezpieczone i nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.
23 September 2021, Partnerstwo,
Sposoby na wybielanie zębów w domu
Biały uśmiech jest dziś pożądany jak nigdy. Poprawia on wizerunek, wyznacza status społeczny, ułatwia osiąganie sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Najprościej rozjaśnić zęby u dentysty, ale zabiegi wybielające oferowane przez gabinety stomatologiczne odstraszają cenami. Tanią i skuteczną alternatywę stanową domowe sposoby poprawiania koloru zębów. Poznaj najpopularniejsze z nich.