Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Current events

14 December 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 15 do 21 grudnia.

13 December 2023, Partnerstwo,
Książka dla Niego: Przewodnik po Męskiej Literaturze
Książki są dla wielu nie tylko źródłem rozrywki, ale też inspiracji oraz sposobem na rozwój osobisty. Wśród ogromu gatunków i tematów literackich istnieje specyficzna kategoria, którą można określić jako męska literatura. Jest to nurt, który w szczególny sposób rezonuje z doświadczeniami, emocjami i aspiracjami mężczyzn. W niniejszym artykule przybliżymy literaturę skierowaną właśnie do panów – literaturę dla niego.
12 December 2023, Partnerstwo,
Jak zadbać o swój smartfon?
Smartfony stały się nieodłącznym elementem życia - są narzędziem do komunikacji i pracy, albumem ze wspomnieniami, a także źródłem rozrywki. Codzienne użytkowanie w różnych warunkach – w deszczu, na mrozie czy w wodzie niesie ze sobą ryzyko wystąpienia uszkodzeń. Podpowiadamy, jak zabezpieczyć swój smartfon, aby służył jak najdłużej, nie tracąc przy tym komfortu użytkowania!
12 December 2023, Sponsorowane,
Deski podłogowe warstwowe - czym się wyróżniają i dlaczego warto je wybrać?

Deska podłogowa barlinecka- dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Deski podłogowe warstwowe to nowoczesne rozwiązanie w świecie podłóg, łączące w sobie trwałość i elegancję. Charakteryzują się unikalną konstrukcją, gdzie kilka warstw różnych materiałów zapewnia wyjątkową stabilność oraz odporność na zmiany temperatury i wilgotności.

12 December 2023, Sponsorowane,
Detoks alkoholowy - pomoc, po którą czasem trzeba sięgnąć
Spora część ludzi ma pewne skłonności do różnego rodzaju uzależnień. Niektóre z nich mogą prowadzić do poważnych zmian w organizmie, a nawet przyczynić się do śmierci człowieka. Do takich poważnych konsekwencji może doprowadzić nadużywanie alkoholu. W pewnych sytuacjach niezbędną może się okazać profesjonalna detoksykacja alkoholowa.
10 December 2023, Partnerstwo,
Gry planszowe dla dzieci - jakie zapewniają korzyści?
W dzisiejszych czasach, gdy każda dziedzina życia jest nieodłącznie związana z technologią i internetem, potrzeba powrotu do bardziej tradycyjnych rozrywek. To szczególnie istotne dla najmłodszych, którzy spędzają w sieci zbyt dużo czasu. Świetną alternatywą dla tej aktywności mogą być gry planszowe. Dlaczego są tak ważne dla młodych osób? Jakie gry zasługują na uwagę?
07 December 2023, Partnerstwo,
Zaburzenia erekcji – jak sobie z nimi radzić?
Zaburzenia erekcji, znane również jako impotencja, to problem, który dotyka wielu mężczyzn na całym świecie. Jest to stan, w którym mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć lub utrzymać erekcję wystarczająco długą, aby umożliwić satysfakcjonujący stosunek seksualny. Zaburzenia te mogą mieć różne przyczyny, w tym czynniki fizyczne, takie jak choroby serca, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, a także czynniki psychologiczne, takie jak stres, lęk czy depresja.
07 December 2023, Partnerstwo,
Jakie apteka internetowa ma witaminy dla dzieci?
Na współczesnym rynku suplementów witaminowych dla dzieci pojawia się coraz więcej propozycji od producentów. Niemniej jednak stosowanie ich powinno być rozważane jedynie w konkretnych sytuacjach, gdy istnieje uzasadniona potrzeba. Oczywiście zainteresowanie tego typu propozycjami zwiększa się w sezonach infekcyjnych, ale należy pamiętać, że nie każde dziecko wymaga suplementacji, a przekroczenie zalecanych dawek może przynieść więcej szkód niż korzyści.
07 December 2023, Partnerstwo,
Shoper DHL: Rewolucja w logistyce e-commerce - integracja od Apilo
Szybkość i niezawodność dostaw są kluczowe, dlatego też integracja sklepu Shoper z systemem kurierskim DHL staje się rozwiązaniem przyszłości. Dzięki tej synergii sklepy internetowe mogą teraz oferować swoim klientom usługi logistyczne na najwyższym poziomie, co znacząco wpływa na jakość obsługi i konkurencyjność na rynku.
07 December 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 8 do 14 grudnia.

07 December 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Zaproszenie na Jarmark Świąteczny

Z ogromną radością chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na wyjątkowe wydarzenie, które wprowadzi nasze miasto w magiczną atmosferę świąt – Jarmark Świąteczny!