Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Current events

05 October 2021, admin, All comments: 0
Oszust z powiatu legnickiego zatrzymany. Bez skrupułów wyłudził 89 tysięcy
Lubińscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu legnickiego, który przez kilka tygodni oszukiwał 22-latkę z Lubina, bez skrupułów wykorzystując jej stan zdrowia. Mężczyzna łącznie wyłudził 89 tysięcy złotych.
04 October 2021, admin, All comments: 3
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Lokalna policja podsumowuje interwencje we wrześniu
Policja podsumowała funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa we wrześniu 2021 roku, z której korzystają mieszkańcy powiatu legnickiego. Podobnie jak w minionych miesiącach, najwięcej zgłoszeń dotyczyło przekroczenia prędkości.
04 October 2021, admin,
Nie czas umierać. Wygraj bilety do kina [WYNIKI KONKURSU]
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu "Nie czas umierać" w legnickim kinie Helios. Odpowiedz na proste pytanie i zdobądź szansę na nagrodę.
04 October 2021, admin, All comments: 0
Muzykowanie nad Skorą [ZDJĘCIA]
W Parku Śródmiejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się koncert Miejskiej Orkiestry Dętej Bolesławiec. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
03 October 2021, Partnerstwo,
Repertuar Kina Helios (01.10 - 07.10)
Zobacz repertuar legnickiego Kina Helios, obowiązujący od 1 do 7 października.
01 October 2021, admin, All comments: 1
Paweł Grabek w Radzie Społecznej Pogotowia Ratunkowego w Legnicy
Na wrześniowej sesji Sejmik Województwa Dolnośląskiego powołał nową radę społeczną Pogotowia Ratunkowego w Legnicy, w której znalazł się desygnowany przez wojewodę radny powiatu legnickiego Paweł Grabek.
01 October 2021, Partnerstwo,
Jak wybrać ubezpieczenie OC?
Każdy kierowca co roku stoi przed wyborem ubezpieczenia OC. Mimo że ustawa reguluje jego zakres, który musi być u każdego ubezpieczyciela taki sam, to jednak przy wyborze konkretnej polisy warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. O jakich mowa? Podpowiadamy.
01 October 2021, admin, All comments: 1
Goliszów: Nowa droga i drzewa
Nowa asfaltowa droga połączyła Goliszów i Michów. W jej sąsiedztwie dokonano także nasadzeń drzew.
01 October 2021, admin, All comments: 0
Kolejne przypadki oszustw. Na celowniku m.in. osoby czekające na przesyłkę
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej prowadzą postępowania dotyczące oszustw poprzez wysyłanie nieznanym osobom wygenerowanych kodów dostępu do kont bankowych. Przestępcy wysyłają link aktywacyjny celem wygenerowania kodu dostępu do przesyłki, a następnie proszą o wpisanie numeru karty bankomatowej i daty jej ważności, po czym pobierają z konta dostępne środki finansowe.
30 September 2021, admin, All comments: 0
Możliwe grzywny za niedopełnienie obowiązku oznakowania posesji
Funkcjonariusze policji po raz kolejny apelują o dopełnienie obowiązku oznaczenia posesji. Jest to ważne przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa - zdarzają się bowiem sytuacje, że policjanci, ratownicy medyczni, lub strażacy szukają posesji przez kilka minut, ponieważ właściciel nieruchomości nie dopełnił obowiązku umieszczenia na niej numeru.
30 September 2021, admin, All comments: 0
Problemy społeczne w powiecie legnickim. Starostwo zachęca do wypełnienia ankiety
Legnickie starostwo zwróciło się do mieszkańców powiatu legnickiego o wypełnienie ankiety. Pozyskane w badaniach dane statystyczne będą wykorzystane do analiz i opracowań zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej oraz będą stanowiły podstawę do opracowania dokumentu, jakim jest Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych dla powiatu legnickiego.