Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Nowe mieszkania

  • OLA PHU
    • OLA PHU

Latest newsletters

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Current events

25 August 2021, admin, All comments: 0
Jechał pomimo zakazu prowadzenia pojazdów oraz pod wpływem narkotyków
Policjanci Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali kierowcę Citroena, który kierował pojazdem po użyciu środków odurzających. Dodatkowo mężczyzna nie stosował się do wydanego przez Sąd Rejonowy w Legnicy orzeczenia o zakazie prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.
25 August 2021, admin, All comments: 0
Bielawska otwarta dla ruchu. Zobacz jak bardzo się zmieniła
Znaki zakaz ruchu zniknęły z niedawno przebudowywanej ulicy Bielawskiej. Zobacz jak to miejsce zmieniło się w ciągu ostatnich miesięcy.
25 August 2021, admin, All comments: 0
13-letni chojnowianin zatrzymany. W tle zarzuty o niszczenie mienia i wymuszenia rozbójnicze
Funkcjonariusze Wydziału do Spraw Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali 13-letniego chojnowianina poszukiwanego nakazem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Podczas przesłuchania zatrzymany nastolatek usłyszał aż 6 zarzutów dotyczących zniszczenia mienia i wymuszeń rozbójniczych.
25 August 2021, Partnerstwo,
Wyjątkowy mały dom - zobacz ciekawe projekty!
Projekty małych domów cieszą się bardzo dużą popularnością wśród inwestorów. Różnorodna, bogata i pełna przemyślanych rozwiązań oferta kolekcji małych domów Pracowni ARCHON+ sprawia, że poszukujący swojego wymarzonego projektu znajdą go na pewno...
25 August 2021, admin, All comments: 0
Bezpieczeństwo publiczne w Chojnowie wśród tematów dzisiejszej sesji RM
O godzinie 13:00 w Domu Schrama odbędzie się sierpniowa sesja Rady Miejskiej. Radni pochylą się m.in. nad informacją o stanie bezpieczeństwa publicznego i pożarowego.
24 August 2021, admin, All comments: 0
Lody za udział w spisie. Promocyjna akcja na chojnowskim Rynku
Do końca września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Pomimo, że udział w nim jest obowiązkowy, wciąż wielu z nas nie zdecydowało się wypełnić formularza. Jedną z form zachęcenia do udziału w spisie mają być gadżety oraz lody...
24 August 2021, Urząd Gminy, All comments: 0
Szczepimy się i wygrywamy – konkurs dla zaszczepionych w gminie Chojnów
Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz ogłasza konkurs SZCZEPIMY SIĘ I WYGRYWAMY, w którym mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy Chojnów, którzy już dokonali szczepienia bądź do 8 września zaszczepią się w jednym z punktów szczepień w Krzywej lub Rokitkach.
23 August 2021, admin, All comments: 0
Ukrywał się przed organami ścigania. Najbliższe 14 miesięcy spędzi w zakładzie karnym
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, Komisariatu Policji w Chojnowie oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy zatrzymali w ciągu dwóch dni 8 poszukiwanych osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Wśród nich znalazł się mieszkaniec gminy Chojnów, który najbliższe 14 miesięcy spędzi w zakładzie karnym.
23 August 2021, admin, All comments: 0
Mistrzostwa Dolnego Śląska w WKKW. Sukcesy zawodniczek z Jaroszówki
W miniony weekend jeźdźcy z gminy Chojnów gościli na zawodach z cyklu Strzegom Horse Trials. Na miejscu rozegrane zostały cztery konkursy międzynarodowe oraz pięć konkursów krajowych, w tym Mistrzostwa Dolnego Śląska w WKKW z których zawodnicy z Jaroszówki wrócili z medalami.
23 August 2021, admin, All comments: 0
Wypadek między Chojnowem i Legnicą. Nietrzeźwy sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia
Chojnowscy policjanci zatrzymali kierowcę, który spowodował wypadek na drodze krajowej z Legnicy do Chojnowa, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. Po przebadaniu okazało się, że prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości mając niemal 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
23 August 2021, admin, All comments: 0
Ekspedycja Charytatywna. Żukietta w trasie dookoła Polski
21 sierpnia z chojnowskiego Rynku ruszyła Ekspedycja Charytatywna dookoła Polski. Ekipa z Żukietty zachęca do śledzenia relacji, dopingu oraz wsparcia finansowego zbiórki na rzecz Amelki.