Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Latest newsletters


Current events

31 January 2023, admin, All comments: 0
Kontrole autokarów przed feriami
Lokalna drogówka w ramach działań "Bezpieczne ferie" planuje kontrole autokarów przeznaczonych do przewozu dzieci i młodzieży. Kontrolę - z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń - należy umówić co najmniej 2 dni przed wyjazdem.
30 January 2023, admin, All comments: 0
Chojnowscy policjanci realizują program Bezpieczne Ferie 2023
W związku ze zbliżającą się przerwą zimową, dzielnicowi z Komisariatu Policji w Chojnowie realizują program „Bezpieczne Ferie 2023”. Policjanci spotykają się z uczniami aby przypomnieć im o zasadach bezpieczeństwa podczas wypoczynku.
29 January 2023, admin, All comments: 0
Samorządy przypominają o obowiązkach ciążących na zarządcach obiektów budowlanych
Samorządy ziemi chojnowskiej opublikowały komunikat Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych.
27 January 2023, admin, All comments: 0
Gminny Chojnowski Budżet Obywatelski. Znamy wyniki głosowania
Urząd Gminy Chojnów opublikował wyniki głosowania na projekty zgłoszone w tegorocznym budżecie obywatelskim. Frekwencja wyniosła ponad 20 proc.
26 January 2023, admin, All comments: 0
Bezpłatna pomoc prawna w Urzędzie Gminy
Mieszkańcy powiatu legnickiego już wkrótce będą mogli w Urzędzie Gminy skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej.
26 January 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 27 stycznia do 02 lutego. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „PIMI z Krainy Tygrysów”.

25 January 2023, Partnerstwo,
Sprawdź, jak rozliczyć PIT 2022
Zobacz, jak wygląda rozliczenie e PIT 2022. W tym artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, aby dopełnić formalności bez błędów. Podpowiemy, jaki program do rozliczenia PIT warto użyć, aby ułatwić sobie zadanie.
24 January 2023, admin, All comments: 1
Bezpieczna Autostrada A4. Policja zapowiada cykliczne działania
Dolnośląski odcinek A4 od lat znajduje się w czołówce najniebezpieczniejszych autostrad w Polsce. W miniony piątek funkcjonariusze ze wszystkich jednostek policji, przez których teren przebiega ta trasa, przystąpili do wzmożonych działań pod nazwą "Bezpieczna autostrada A4".
24 January 2023, Partnerstwo,
5 skutecznych ćwiczeń na tricepsy
Wiele osób wykonujących ćwiczenia fizyczne odpuszcza ćwiczenia na triceps i koncentruje się głównie na bicepsie. Jest to tak naprawdę jeden z największych błędów, które mogą popełnić początkujący entuzjaści ćwiczeń fizycznych czy to na siłowni czy też w domu.
23 January 2023, admin, All comments: 0
IPN poszukuje świadków w sprawie Zbrodni Lubińskiej
31 sierpnia 1982 roku, podczas pokojowej manifestacji w Lubinie, zginęły trzy osoby. Do dnia dzisiejszego nie odnaleziono osób, które strzelały do manifestantów. Oddziałowa Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu we Wrocławiu prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają wiadomości w sprawie lub też przechowują pochodzące z tych wydarzeń dowody rzeczowe.
23 January 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Inwestycje w Chojnowie w 2022 roku Prezentujemy spis inwestycji zrealizowanych w Chojnowie w 2022 roku.