Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Current events

21 December 2023, Artykuł sponsorowany,
Czy żelatyna wpływa pozytywnie na ciało i organizm? Fakty i mityNie od dziś wiadomo, że to, co jemy, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. W końcu znikąd nie wzięło się powiedzenie: „Jesteś tym, co jesz”, prawda? Żywność potrafi pomóc nam w dolegliwościach, inna z kolei może zaszkodzić. Jak może na Ciebie wpływać żelatyna? Czym właściwie jest żelatyna? Z tą substancją spotkać się można głównie w kuchni.
21 December 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 22 do 28 grudnia.

20 December 2023, admin, All comments: 1
Kolejny pijany kierowca na A4
Policjanci lokalnej drogówki zatrzymali na autostradzie A4 47-letniego mieszkańca Kędzierzyna-Koźla. Zatrzymany miał w wydychanym powietrzu ponad 2 promile alkoholu. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem.
20 December 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Życzenia świąteczne od Burmistrza i Przewodniczącego Rady MiejskiejBurmistrz Jan Serkies oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Skowroński składają mieszkańcom miasta życzenia świąteczne.
19 December 2023, Partnerstwo,
Pręty okrągłe nierdzewne - gdzie są stosowane?
Stal najczęściej jest stosowana w gałęziach ciężkiego przemysłu, jak na przykład huta. W takich zakładach najważniejsze jest stosowanie materiałów najwyższej jakości, które nie ulegnie zniszczeniu przy pracy w bardzo trudnych warunkach. Niezwykle istotne jest to, aby materiał był odporny na wysokie temperatury. Takie własności zapewnia stal żaroodporna, z której powstają różnego rodzaju rury bezszwowe, szyny kolejowe, hollow bar i inne tego rodzaju elementy, w zakładzie tworzone są różnego rodzaju konstrukcje w budownictwie, przemyśle samochodowym, czy odlewnictwie.
18 December 2023, Partnerstwo,
Co daje wynajem kontenera podczas remontu domu?
Generalny remont domu to inwestycja, która wymaga dobrego planowania oraz odpowiedniego zarządzania odpadami, w tym gruzem...
18 December 2023, Partnerstwo,
Terapia małżeńska - psychoterapia par i małżeństw specjaliści w Wielkopolsce
Masz poczucie, że twój związek sypie się na twoich oczach? Doszło do zdrady, z którą nie umiesz sobie poradzić? Próbujesz walczyć z problemami, które przekładają się na jakość twoich relacji z partnerem lub partnerką? Indywidualna praca z psychologiem może tutaj wiele dać, ale w bardzo wielu przypadkach warto pomyśleć o terapii par.
18 December 2023, Partnerstwo,
Zaproszenie na artystyczny koncert kolęd w Rokitkach

Odbędzie się piękny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Orkiestry Dętej pod batutą pana Janusza Trepiaka wraz z solistkami i solistą.

17 December 2023, admin, All comments: 0
Gminny PSZOK nieczynny od 19 grudnia do końca roku
Od 19 grudnia nie skorzystamy z usług gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów.
14 December 2023, admin, All comments: 0
Przy zakupie węgla uważaj na oszustów
Lokalna policja apeluje, aby weryfikować firmy bądź osoby oferujące sprzedaż opału i nie dać się oszukać. Przestrogą może być historia 61-latka z Chojnowa, który kupił 3 tony węgla przez stronę internetową. Po przelaniu pieniędzy w kwocie ponad 5300 zł kontakt ze sprzedającym się urwał.