Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Current events

07 January 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Noworoczne kolędowanie z zespołem PectusTo był wieczór niezapomnianych muzycznych doświadczeń. Interpretacje klasycznych kolęd w wykonaniu zespołu Pectus okazały się prawdziwym hołdem dla tradycji, jednocześnie przynosząc nowe, świeże spojrzenie na znane melodie.
06 January 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Za nami tradycyjny Orszak Trzech Króli

Dziś ulice Chojnowa zamieniły się w kolorowy korowód, gdy Orszak Trzech Króli przeszedł przez miasto, niosąc ze sobą radosną atmosferę i niezliczoną ilość dziecięcych uśmiechów. To już szósta edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które łączy w sobie tradycję, wiarę i wspólnotę. Organizacja Orszaku Trzech Króli w Chojnowie to zasługa chojnowskich parafii rzymskokatolickich. Msze Święte w obu kościołach zaingurowały to wyjątkowe święto.

04 January 2024, admin, All comments: 0
MBP informuje o zmianach w sposobie przydzielania kodów do LEGIMI
Od 4 stycznia w siedzibie chojnowskiej biblioteki można odbierać kody LEGIMI.
04 January 2024, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 5 do 11 stycznia.

31 December 2023, Partnerstwo,
W co się zaopatrzyć przed treningami na siłowni?
Chcesz rozpocząć trening oporowy i popracować nad wyglądem swojej sylwetki? Obawiasz się pierwszej wizyty na siłowni, bo nie wiesz, jak się zachować? Z naszego poradnika dowiesz się, jak stawiać pierwsze kroki na siłowni.
29 December 2023, Partnerstwo,
Kto ma szansę na bardzo atrakcyjną pracę w Bolesławcu?
Jeśli planujesz zmienić pracę, rozważ zatrudnienie w Bolesławcu. Prognoza “Barometru Zawodów” podpowiada, w jakich branżach spodziewać się tu największej liczby ogłoszeń. Niektóre sektory oferują bardzo atrakcyjne zarobki, stabilność i możliwości rozwoju. Jakie zawody warto rozważyć?
29 December 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Budżet miasta Chojnów na rok 2024: zrównoważony kurs dla rozwoju lokalnej społeczności

Podczas LXXXIX Sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 21 grudnia, uchwalono budżet Chojnowa na rok 2024. Przedstawiony przez Burmistrza projekt budżetu opierał się na uregulowaniach prawnych wynikających z ustawy o finansach publicznych, zapewniając realne wsparcie dla rozwoju lokalnej społeczności.

29 December 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Barbara Landzberg, wieloletnia dyrektor MBP, odchodzi na zasłużoną emeryturę

Barbara Landzberg, po 35 latach kierowania Miejską Biblioteką Publiczną, podjęła decyzję o odejściu na emeryturę. Uroczyste pożegnanie chojnowskiej ikony czytelnictwa odbyło się 21 grudnia, podczas Sesji Rady Miejskiej, gdzie panią Barbarę osobiście pożegnał burmistrz Jan Serkies.

28 December 2023, admin, All comments: 0
2 stycznia Urząd Gminy nieczynny
2 stycznia nie skorzystamy z usług instytucji zlokalizowanych w budynku Urzędu Gminy.
27 December 2023, Artykuł partnera,
Monitoring w szkole: Korzyści i kluczowe aspekty wyboru kamer
Monitoring w szkołach to temat ważny zarówno dla bezpieczeństwa uczniów, jak i personelu. Odpowiednio dobrane i zainstalowane kamery mogą znacząco przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa oraz ochrony mienia, jednocześnie respektując prywatność i przepisy prawne.