Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Latest newsletters


Current events

10 February 2023, admin, All comments: 0
Przekroczył prędkość o 76 km/h - zapłaci 2,5 tys. złotych
Lokalna drogówka podczas służby z wykorzystaniem wideorejestratora ukarali wysokim mandatem karnym kierującego, który autostradą A4 jechał z prędkością 186 km/h.
09 February 2023, Partnerstwo,
Wyginanie blachy: co potrafią prasy CNC, czego nie umiały zwyczajne?
Wyginanie blachy to proces, który dziś w wielu przypadkach odbywa się na maszynach sterowanych numerycznie. To jednak więcej niż po prostu zmiana sposobu kontrolowania pracy giętarek i pras. Zastosowanie maszyn CNC daje możliwość wykonania gięć, które wcześniej byłyby trudne do uzyskania albo wręcz niemożliwe.
08 February 2023, Partnerstwo,
Odbierz słodki prezent na Walentynki w Galerii Piastów
Podobno najkrótsza droga do serca prowadzi przez czekoladę. Dlatego z okazji Walentynek, Galeria Piastów przygotowała dla swoich klientów słodką promocję.
08 February 2023, admin, All comments: 0
1870 kierowców przebadanych alkomatem
Drogówka działająca na obszarze powiatu legnickiego podsumowała ostatnie działania pod nazwą "Trzeźwy Poranek". Mundurowi skontrolowali 1870 osób. Ujawniono 1 kierującego w stanie nietrzeźwości.
07 February 2023, Helios Legnica,
Już jutro Kino Kobiet z Magic Mikem [+ KONKURS/WYNIKI]

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

06 February 2023, Partnerstwo,
Ruszają największe w regionie targi edukacyjne
14. Legnickie Prezentacje Edukacyjne, organizowane przez Collegium Witelona Uczelnia Państwowa, rozpoczną się 7 lutego (wtorek), przy ul. Sejmowej 5A. Tego dnia Witelonka zaprasza wszystkich do odwiedzenia targów w murach uczelni, w godz. 9.00 - 14.00. Następnie - do połowy kwietnia - targi będzie można odwiedzać online, na stronie: www.lpe.collegiumwitelona.pl
05 February 2023, admin, All comments: 0
Oszukują na BLIK-a oraz podczas rezerwacji noclegów
Lokalna policja ostrzega przed oszustami, którzy próbują wyłudzać pieniądze i szukają różnych metod aby nieuczciwie się wzbogacić. Przestępcy włamują się na konta profili społecznościowych, podszywają się za naszych znajomych, prowadzą łudząco przypominające strony internetowe umożliwiające rezerwacji noclegu.
03 February 2023, admin, All comments: 0
8 poszukiwanych osób zatrzymanych w ciągu minionej doby
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, Komisariatu Policji w Chojnowie oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy zatrzymali w ciągu ostatniej doby 8 poszukiwanych osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Najdłużej z zakładzie karnym pozostanie 41-letni mieszkaniec gminy Chojnów.
02 February 2023, admin, All comments: 0
Chojnów na mapie Biegu Tropem Wilczym
5 marca o godz. 12.00 w wielu miejscach Polski odbędę się Biegi "Tropem Wilczym". W tym roku wydarzenie odbędzie się także w największym mieście powiatu legnickiego.
01 February 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS [wyniki]

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 3 do 9 lutego. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „Masz ci los”.


31 January 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Chcemy wygrać z sepsą - WOŚP w Chojnowie

Gratulacje należą się organizatorom trzech orkiestrowych eventów, wykonawcom, wolontariuszom i oczywiście UCZESTNIKOM, którzy wsparli kolejną wspaniałą ideę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.