Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Current events

12 October 2021, admin,
Przerwa w dostawie wody [AKTUALIZACJA]
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o planowanej przerwie w dostawie wody.
12 October 2021, admin, All comments: 0
Wieczór z Marcinem Dańcem. Obchody Dnia Nauczyciela w Witkowie [ZDJĘCIA]
Dyrektorzy gminnych szkół podstawowych oraz nauczyciele świętowali w Witkowie Dzień Edukacji Narodowej. Wydarzenie uświetnione zostało występem Marcina Dańca. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
12 October 2021, admin, All comments: 0
20 lat Powiatowego Zespołu Szkół. Sztandar dla Technikum im. Orląt Lwowskich [ZDJĘCIA]
Wtorek w Powiatowym Zespole Szkół minął pod znakiem potrójnej uroczystości - 20-lecia PZS, 75-lecia chojnowskiego Liceum Ogólnokształcącego oraz nadania miejscowemu Technikum imienia Orląt Lwowskich. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
12 October 2021, Partnerstwo,
Piekarnia Kryszczuk poszukuje kierowcy do rozwożenia pieczywa
Piekarnia Kryszczuk poszukuje kierowcy do rozwożenia pieczywa.
11 October 2021, admin, All comments: 0
Rzecznik Konsumentów ostrzega przed kolejnym pokazem organizowanym w Chojnowie
Miejski i Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Legnicy wystosował apel do mieszkańców miasta Chojnowa, ostrzegający przed udziałem w pokazie organizowanym w 14 października w Hotelu Max. O fakcie standardowo powiadomiono Policję.
11 October 2021, admin, All comments: 0
Ograniczenia na A4 do 15 listopada
Zeszłotygodniowy potężny pożar ciężarówki na autostradzie A4 pozostawił spore zniszczenia. Uprzątnięta jezdnia została udostępniona dla ruchu, jednak przez najbliższy miesiąc będą obowiązywać tam ograniczenia prędkości.
11 October 2021, admin,
Do 16:00 bez wody
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej poinformował o awarii sieci wodociągowej. W efekcie do godziny 16:00 wystąpią problemy z dostępem do wody.
11 October 2021, admin, All comments: 0
Poszukiwany listem gończym 19-latek z gminy Chojnów zatrzymany
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, Komisariatu Policji w Chojnowie oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy zatrzymali w miniony weekend 10 poszukiwanych osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Wśród nich znalazł się mieszkaniec gminy Chojnów, który najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.
11 October 2021, admin, All comments: 1
Zamienice: Nowe lipy drobnolistne w sąsiedztwie boiska
Urząd Gminy szczyci się kolejną akcją ekologiczną, w ramach której zasadzono w pobliżu zamienickiego boiska i placu zabaw lipy drobnolistne. W przyszłości mają one m.in. stanowić pożywienie dla owadów zapylających - co jest nawiązaniem do projektu realizowanego na terenie gminy.
11 October 2021, admin, All comments: 0
Imię Orląt Lwowskich dla chojnowskiego Technikum. Jubileusz dwudziestolecia w PZS
Powiatowy Zespół Szkół zapowiada uroczyste obchody dwudziestolecia istnienia szkoły. W ramach wydarzenia nastąpi nadanie lokalnemu Technikum imienia Orląt Lwowskich.
09 October 2021, admin, All comments: 0
Food Trucki na Rynku
SMAKI Świata Street Food oraz Urząd Miejski zaprosili mieszkańców Chojnowa do udziału Chojnowskim Festiwalu Smaków Świata. Od godziny 12:00 do 20:00 na Rynku czekają na nas food trucki.