Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Nowe mieszkania

  • OLA PHU
    • OLA PHU

Latest newsletters

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Current events

04 September 2021, admin, All comments: 1
Quad Cross Chojnów przygotowuje zakończenie wakacji w Jerzmanowicach
W najbliższą niedzielę Quad Cross Chojnów organizuje w Jerzmanowicach kolejny festyn, tym razem z okazji zakończenia wakacji. Cel jest charytatywny - na miejscu zbierane będą pieniądze na rzecz Amelki Gmyrek ze Strzegomia, która toczy wyścig z czasem w walce z SMA.
04 September 2021, admin2, All comments: 1
Michał Kowalczyk zwyciężył w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki DziecięcejW dniach 16-22 sierpnia w Nowym Sączu odbył się XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”, organizowany przez wydawnictwo „Promyczek”. Festiwal od lat emitowany jest przez Telewizję Polską na antenie TVP ABC.
03 September 2021, admin, All comments: 1
Wypadek na Chmielnej. Interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Na skrzyżowaniu ulic Chmielnej, Bolesławieckiej i Piotrowickiej doszło w godzinach popołudniowych do potrącenia rowerzysty.
03 September 2021, admin, All comments: 0
Festyn promujący szczepienie przeciw COVID-19 w Budziwojowie
Wójt Gminy Chojnów objął honorowy patronat nad festynem promującym szczepienie przeciw COVID-19, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Budziwojowie. Akcję organizuje Koło Gospodyń Wiejskich ze Strupic.
03 September 2021, admin, All comments: 2
Lokalna policja podsumowała funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczństwa w sierpniu
Policja podsumowała funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w sierpniu 2021 roku. Pozwala on na zgłoszenie funkcjonariuszom informacjami o miejscach i zdarzeniach, które mają wpływ na poczucie bezpieczeństwa.
03 September 2021, PWSZ im. Witelona, All comments: 0
Zdobądź najpiękniejszy zawód świata
Na Dolnym Śląsku - po raz pierwszy od lat - będzie można studiować położnictwo poza Wrocławiem. I to bezpłatnie. Ministerstwo Edukacji i Nauki wydało właśnie zgodę na uruchomienie studiów na kierunku położnictwo w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy.
03 September 2021, Chojnowska Drużyna Strzelecka, All comments: 0
Chojnowscy Strzelcy uczcili 82. rocznicę wybuchu II wojny światowej
W piątek 1 września 1939 roku napaścią na Polskę Niemcy rozpoczęli trwający ponad 6 lat największy konflikt zbrojny w historii ludzkości – II wojnę światową. Pochłonęła ona ponad 60 mln ofiar, wśród nich blisko 6 mln Polaków.
02 September 2021, admin, All comments: 0
Hołd z rocznicę wybuchu II wojny światowej
1 września obchodziliśmy 82. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamięć bohaterów oraz poległych podczas kampanii wrześniowej i całej wojny uczcili lokalni samorządowcy, kombatanci, pracownicy urzędów oraz uczniowie.
02 September 2021, Partnerstwo,
Wyprawka i zabawki dla dzieci - na co zwracać uwagę?
Kupowanie zabawek oraz akcesoriów dla dzieci to nie lada wyzwanie. Jak to mówią „małe dziecko-mały kłopot, duże dziecko- duży kłopot”. Rodzice małych i nieco starszych dzieci wciąż zastanawiają się czy ich pociechy mają wszystko, czego im trzeba...
02 September 2021, admin, All comments: 0
Bezpieczna droga do szkoły
1 września rozpoczęły się ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne "Bezpieczna droga do szkoły". Celem jest zapewnienie bezpieczeństwa niechronionym uczestnikom ruchu drogowego, w szczególności dzieciom i młodzieży rozpoczynającym naukę. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwa także lokalna policja.
01 September 2021, admin, All comments: 0
Nowe szafki dla uczniów w PZS
Zmiany w Powiatowym Zespole Szkół po wakacjach. Budynki przy u Witosa i Poźniaków zostały wyposażone w nowe szafki szkolne.