Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Current events

12 February 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Informacja w związku z pożarem w szatni na Stadionie Miejskim

W związku z tym po przeprowadzeniu szczegółowej analizy przyczyn pożaru przez biegłych, Samorząd niezwłocznie przystąpi do niezbędnych prac remontowych.

10 February 2024, admin, All comments: 0
Rozmowy o bezpieczeństwie z dziećmi z Niedźwiedzic i Goliszowa
W przedszkolu w Goliszowie oraz w Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach odbyły się spotkania w ramach programu poprawy bezpieczeństwa pieszych na terenie powiatu legnickiego.
08 February 2024, admin, All comments: 0
Trójka złodziei zatrzymana
Funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Chojnowie w czasie wolnym od służby zatrzymał jednego ze sprawców kradzieży sklepowej, a dwie pozostałe osoby wskazał, dzięki czemu również zostały zatrzymane.
08 February 2024, Partnerstwo,
Z okazji Walentynek NAGRODY OD SERCA w Galerii Piastów!Ciesz się zakupami, baw się i wygrywaj!
07 February 2024, Artykuł sponsorowany,
Buty na różną pogodę – co warto mieć wiosną w swojej kolekcji?
Wiosna coraz bliżej, dlatego już teraz możesz zastanowić się nad tym, jakiego obuwia brakuje w Twojej garderobie. Z tego artykułu dowiesz się, jakie buty przydadzą Ci się na różne warunki pogodowe. Doradzimy też, jakie modele będą w tym roku modne!
07 February 2024, Partnerstwo,
KWALIFIKACJA WOJSKOWA

Kwalifikacja wojskowa ma na celu wprowadzenie danych do ewidencji wojskowej oraz określenie zdolności do pełnienia służby wojskowej przez obywateli Rzeczypospolitej Polskiej.

05 February 2024, Partnerstwo,
Czy pies może jeść różne karmy?
Żywienie psa nie jest łatwym tematem. Nie wszyscy właściciele czworonożnych pupili wiedzą, jak do tego podejść, aby nie wyrządzić krzywdy swojemu zwierzakowi. Zadają sobie pytanie, czy można łączyć karmy, czy należy korzystać tylko z jednej. Jak urozmaicić dietę psu, by nie jadł cały czas tego samego, a jednocześnie by mu to nie zaszkodziło. Sprawdź nasz artykuł, a na pewno uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!
02 February 2024, Partnerstwo,
Koncert charytatywny w Domu Kultury
Zespół wokalno-instrumentalny „POKOLENIA" i Przyjaciele Chór polsko-ukraiński oraz Zespół młodzieżowy, serdecznie zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się 10 lutego 2024 r. (sobota) o godzinie 18.00, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie.
02 February 2024, Partnerstwo,
Jak poprawnie ustawić monitor do pracy i rozrywki?
Pracując przed komputerem przez dłuższy czas często mamy poczucie, że po pewnym czasie zaczyna nam być niewygodnie. Aby tego uniknąć, warto lepiej rozplanować swoją przestrzeń do pracy i rozrywki - na przykład przy użyciu uchwytu na ekran.
02 February 2024, Partnerstwo,
Profesjonalne usługi tłumaczeń ustnych
Zapotrzebowanie na tłumaczy nie maleje. Jest wręcz przeciwnie. Warto więc poznać najważniejsze cechy takich usług. A ile kosztuje fachowe tłumaczenie ustne? O tym też piszemy.
01 February 2024, admin, All comments: 0
22-latek i 19-latek z gminy Chojnów odpowiedzą za posiadanie narkotyków
W ciągu jednej doby policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy zatrzymali 5 osób, które posiadały przy sobie narkotyki. Do zatrzymań doszło także na terenie gminy Chojnów.