Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Current events

16 March 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Madonny Kresowe - wyjątkowy wernisaż przyciągnął miłośników sztuki

W środowy wieczór mieszkańcy naszego miasta mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu kulturalnym - wernisażu wystawy "Madonny Kresowe", który odbył się w murach Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Pomysłodawczynią inicjatywy i kuratorką wystawy jest Edyta Rola-Marcinowska, która sprawowała opiekę artystyczną nad dziełami.

14 March 2024, Partnerstwo,
Zanim zdecydujesz się na piercing: co musisz wiedzieć?
Piercing - wyraz, który dla wielu jest synonimem odwagi, ekspresji oraz niekonwencjonalnego piękna. Niezależnie od tego, czy rozważasz piercing uszu, nosa, brwi, czy jakiejkolwiek innej części ciała, decyzja ta niesie za sobą szereg ważnych rozważań. W tym artykule rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przedstawimy wszystko, co musisz wiedzieć, zanim pozwolisz sobie przebić skórę.
14 March 2024, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 15 do 21 marca.

13 March 2024, admin, All comments: 0
Kierowca bez prawa jazdy przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 70 km/h
25-letniemu mieszkańcowi gminy Chojnów, który pomimo sądowego zakazu kierował pojazdem i przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 70 km/h, grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
11 March 2024, admin, All comments: 3
Kto zawalczy o mandaty radnych w gminie wiejskiej Chojnów?
Andrzej Pyrz będzie jedynym kandydatem na Wójta Gminy Chojnów. Inaczej sytuacja prezentuje się w wyborach do Rady Gminy - tutaj, w części okręgów, dojdzie do wyborczego starcia.
11 March 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Zaproszenie na wystawę

13 marca 2024 o godz. 17.00 w MOKSiRze zostanie otwarta wystawa pn. „Madonny Kresowe”. Wystawa prezentuje siedem wyjątkowych prac, które wykonane zostały techniką mozaiki recyklingowej pod okiem Edyty Roli-Marcinowskiej.

11 March 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Za nami Chojnowski Tydzień Kobiet

W Chojnowie zakończyło się już celebrowanie święta wszystkich pań. Tydzień Kobiet minął pod znakiem wielu wyjątkowych wydarzeń, dedykowanych mieszkankom naszego miasta. Inspirujące atrakcje zapewniły paniom wiele chwil relaksu oraz oderwania od codziennych obowiązków.

08 March 2024, Partnerstwo,
Jak profile elastyczne chronią pracowników i mienie w obiektach przemysłowych?
W każdym środowisku przemysłowym, takim jak magazyny czy zakłady produkcyjne, priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracowników oraz ochrona mienia. Choć można zainwestować w zaawansowane systemy telemetryczne i złożone struktury organizacyjne, często proste rozwiązania okazują się równie skuteczne. Jednym z nich są elastyczne profile ochronne – niezawodne zabezpieczenie krawędzi, które znacząco minimalizuje ryzyko urazów i uszkodzeń.
08 March 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz burmistrz Chojnowa zapraszają do udziału w bezpłatnym spotkaniu dla przedsiębiorców chcących rozwijać swój biznes lub inwestować w regionie.

08 March 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Życzenia z okazji Dnia KobietŻyczenia z okazji Dnia Kobiet od Burmistrza Jana Serkiesa oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Jana Skowrońskiego.
08 March 2024, Galeria Piastów w Legnicy,
Prezenty na Dzień Kobiet w Galerii Piastów!Z okazji święta wszystkich Pań Galeria Piastów znów ma dla nich wyjątkowe prezenty. Dlaczego wyjątkowe? Bo na pewno trafione.