Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Current events

24 March 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Kreatywne świąteczne inspiracje: wielkanocne warsztaty dla dzieci i dorosłych

W Chojnowie duch Wielkanocy jest już wyczuwalny, a wszystko za sprawą działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej, która zadbała o wyjątkowe kreatywne warsztaty dla dzieci i dorosłych.

22 March 2024, Sponsorowane,
Wiosenna oferta PSB Mrówka

Wiosna - czas odrodzenia, świeżości i zmian. To również idealna pora na odświeżenie swojego domu, ogrodu czy działki. W tym właśnie duchu przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę wiosenną w markecie budowlanym PSB Mrówka. Niezależnie od tego, czy planujesz małą metamorfozę czy większy remont, znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz, by uczynić swoje wnętrza i otoczenie jeszcze piękniejszymi i funkcjonalnymi.

22 March 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Nowe boisko w Przedszkolu nr 1

Przedszkole Miejskie nr 1 reprezentacyjnie otworzyło boisko wielofunkcyjne, jakie powstało na terenie placówki w styczniu tego roku.

22 March 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Otwarcie nowego placu zabaw

Początek wiosny stał się okazją do otwarcia nowego placu zabaw i przeprowadzenia testów urządzeń przez najmłodszych mieszkańców Chojnowa. Pierwszymi korzystającymi były przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 i 3 oraz Niepublicznego Przedszkola prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek.

22 March 2024, Partnerstwo,
Dlaczego warto stosować irygator dentystyczny?
Przestrzenie międzyzębowe to obszary w jamie ustnej, o których bardzo często zapominamy. Zdecydowana większość osób nie czyści ich w ogóle! Tymczasem warto wiedzieć, że gromadzą się w nich spore ilości resztek pożywienia, osadów oraz płytki nazębnej...
21 March 2024, Partnerstwo,
Co sprawdzi się na prezent dla nauczyciela?
Wybór prezentu dla nauczyciela jest źródłem bardzo wielu rozważań, ponieważ coraz częściej odchodzi się od podarowania bezpiecznych form, tj. kwiaty, czekoladki. Choć one zawsze się sprawdzają, to są mało oryginalne i nietrwałe. Nie zostanie po nich ślad czy pamiątka na lata. Uczniowie za pomocą prezentu chcą podziękować za wspólnie spędzony czas, a jednocześnie obawiają się, czy dany podarunek nie spowoduje u nauczyciela zakłopotania. Przedstawiamy propozycje prezentów dla nauczyciela, które są odległe od najczęściej praktykowanych przedmiotów, a są doskonałą formą podziękowania za wspólnie spędzone lata.
21 March 2024, Sponsorowane,
Wielkanocne zabawy w Galerii Piastów

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Galeria Piastów ponownie zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy w świątecznym klimacie!

20 March 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
"Historia piłki nożnej w Chojnowie" już wydana!

Z wielką radością informujemy, że książka Stanisława Horodeckiego pt. "Historia piłki nożnej w Chojnowie" już została wydana!

20 March 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Artystyczne warsztaty wielkanocne dla dzieci
Już w sobotę - 23 marca, o godz. 11:00 - zapraszamy do biblioteki dzieci w wieku 7-12 lat (wraz z opiekunami) na bezpłatne wielkanocne warsztaty artystyczne.
18 March 2024, admin, All comments: 5
Wybory w Chojnowie. Zobacz na kogo będzie można oddać głos
Tegoroczne wybory samorządowe cieszą się w Chojnowie znacznie większym zainteresowaniem niż wyborcza rywalizacja sprzed 5 lat. Radnych wybierzemy we wszystkich okręgach, co więcej - tym razem o stanowisko burmistrza ubiegają się dwie osoby.
18 March 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Wielkanocne warsztaty z jajem
Już we wtorek - 19 marca, w godzinach 9:30-11:30 zapraszamy pełnoletnich chojnowian do sali edukacyjnej MBP, do udziału w bezpłatnych warsztatach artystycznych, podczas których będzie można wykonać ozdoby wielkanocne metodą decoupage.