Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Current events

21 April 2024, admin, All comments: 0
2 maja Starostwo Powiatowe nieczynne
2 maja nie skorzystamy w usług Starostwa Powiatowego.
19 April 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Zaproszenie na majówkę 2024

Burmistrz Chojnowa Jan Serkies serdecznie zaprasza na majówkę w naszym mieście. Świętować będziemy przez trzy dni. Wszystkie zaplanowane wydarzenia mają na celu pielęgnowanie szacunku do naszej historii, kultury i tradycji.

19 April 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Zaproszenie na promocję książki "Historia piłki nożnej w Chojnowie"Burmistrz Miasta Chojnowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie ze Stanisławem Horodeckim i promocję książki "Historia piłki nożnej w Chojnowie".
19 April 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Konwent Wójtów, Burmistrzów, Starostów i Prezydentów

17 kwietnia w Muzeum Regionalnym odbył się, ostatni w tej kadencji, Konwent wójtów, Burmistrzów, Starostów i Prezydentów. Na to spotkanie podsumowujące pięć lat sprawowania władzy, włodarzy miast i gmin zaprosił burmistrz Chojnowa Jan Serkies - przewodniczący Konwentu.

18 April 2024, Artykuł sponsorowany,
Typy kobiecych sylwetek – czym się charakteryzują?
Wiedząc, jaką masz sylwetkę, z łatwością dobierzesz dla siebie najlepsze ubrania. Inne rzeczy pięknie prezentują się na figurze typu jabłko niż gruszka lub kolumna. Dowiedz się, jak wyeksponować swoje atuty i zakamuflować ewentualne niedociągnięcia natury. Stworzysz efektowną sylwetkę, dopasowaną do typu swojej sylwetki. Najpierw oczywiście zacznij od poznania jej cech.
16 April 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Dzień Ziemi z kinem sferycznym

22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji przygotowaliśmy małą niespodziankę dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy na pokazy kina sferycznego o tematyce przyrodniczej, przygodowej oraz o kosmosie. Do wyboru będzie aż 26 filmów!

16 April 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Mała książka wielka zabawa – zapraszamy na warsztaty

Serdecznie zapraszamy najmłodszych chojnowian - dzieci w wieku 4-6 lat wraz z opiekunami na zajęcia czytelnicze pt. "Mała książka wielka zabawa", które odbędą się w sobotę - 20 kwietnia 2024 r., o godz. 10.00 - w Dziale dla Dzieci i Młodzieży.

15 April 2024, Partnerstwo,
Przewodnik po przesyłkach międzynarodowych: jak zamówić kuriera za granicę?
W ostatnim czasie przesyłki kurierskie stały się jednym z najchętniej wybieranych sposobów przekazywania paczek. Oprócz przesyłek krajowych dużym zainteresowaniem, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, cieszą się przesyłki międzynarodowe.
15 April 2024, Partnerstwo,
Łóżka rehabilitacyjne elektryczne - obrotowe
Łóżka rehabilitacyjne elektryczne - obrotowe stanowią przełomowe rozwiązanie dla osób z ograniczoną mobilnością, oferując im nowy poziom niezależności i komfortu. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji umożliwiają łatwe i bezpieczne zmiany pozycji, co ma kluczowe znaczenie w codziennej opiece. Ich adaptacyjność sprawia, że są idealnym wyborem nie tylko dla pacjentów w domach, ale i w profesjonalnych placówkach opiekuńczych. Poprawa jakości życia użytkowników tych łóżek jest niezaprzeczalna, co potwierdzają zarówno opiekunowie, jak i sami pacjenci.
11 April 2024, admin, All comments: 0
Policja prowadzi wiosenną lustrację dróg
Do końca miesiąca w powiecie legnicki trwa wiosenna lustracja dróg. Policja zwraca się z apelem o przekazywanie własnych uwag i spostrzeżeń dotyczących organizacji i oznakowania ruchu.
11 April 2024, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 12 do 18 kwietnia.