Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Current events

22 September 2021, admin, All comments: 0
Przebudowa drogi powiatowej w Biskupinie zakończona
Zakończyły się prace nad przebudową drogi powiatowej nr 2221D w Biskupinie. Inwestycja realizowana na zlecenie powiatu legnickiego została wsparta finansowo z budżetu gminy Chojnów. 20 września dokonano odbioru końcowego zadania.
22 September 2021, admin, All comments: 0
O greckiej kuchni z Dionisiosem Sturisem
W sali widowiskowej Domu Kultury odbyło się spotkanie autorskie z Dionisiosem Sturisem, który powrócił do Chojnowa ze swoją nową książką, tym razem skupiającą się na temacie greckiej kuchni. Na wydarzenie zaprosili Miejska Biblioteka Publiczna oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.
22 September 2021, admin, All comments: 0
Kolejna akcja promująca udział w spisie zawita do Chojnowa
Gminny Komisarz Spisowy zaprosił do udziału w akcji Noc Spisowa, która w najbliższą sobotę zawita na chojnowski Rynek.
22 September 2021, Partnerstwo, All comments: 0
Transport elementów wielkogabarytowych – komu można go zlecić?
Przewóz produktów i elementów, które przekraczają określone wymiary, odbywa się na innych zasadach niż standardowy przewóz towarów. Zobacz, co warto wiedzieć o transporcie elementów wielkogabarytowych.
21 September 2021, admin, All comments: 1
ChZGKiM zapowiada przeglądy stanu techniczego budynków
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o planowanych rocznych i pięcioletnich przeglądów stanu technicznego budynków zarządzanych przez ChZGKiM.
21 September 2021, admin, All comments: 0
Kolory duszy. Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę
Do końca w Galerii Młodych oraz w dziale dla dzieci i młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej oglądać możemy wystawę "Kolory duszy" Aleksandry Anny Sikorskiej z Góry. Artystka tworzy tworzy prace posługując się palcami, zabawkami lub szyszkami.
20 September 2021, Partnerstwo,
Bistro u Sabcia – nowa sala na przyjęcia okolicznościowe do 40 osób
Bistro u Sabcia zaprasza do skorzystania z nowej oferty jaką jest klimatyzowana sala na przyjęcia okolicznościowe organizowane z pysznym domowym jedzeniem do 40 osób.
20 September 2021, admin, All comments: 0
Festiwal Romansu Polsko - Rosyjskiego w Domu Kultury [ZDJĘCIA]
W Domu Kultury odbył się kolejny koncert w ramach X Festiwalu Romansu Polsko-Rosyjskiego Słowiańskie Barwy Miłości im. Lidii Nowikowej. Na wydarzenie zaprosili Burmistrz Miasta Chojnowa oraz dr Tadeusz Samborski - Prezes Stowarzyszenie Kulturalnego Krajobrazy.
20 September 2021, Chojnowska Drużyna Strzelecka, All comments: 2
Chojnowska Drużyna Strzelecka na odsłonięciu pomnika Miejsce Pamięci Golgota Wschodu
W Polkowicach 19 września doszło do niecodziennego wydarzenia. W uroczystości wzięło wielu mieszkańców Polkowic, przedstawiciele środowisk patriotycznych i kombatanckich, samorządowcy, Chojnowska Drużyna Strzelecka, poczty sztandarowe: Chojnowskiej Drużyny Strzeleckiej, górniczych związków zawodowych, 4 polkowickich szkół.
18 September 2021, admin, All comments: 1
Linia kolejowa 316. Trwają przygotowania do inwestycji
Rozpoczęły się przygotowania do oczekiwanej od kilku miesięcy przebudowy linii kolejowej nr 316 na odcinku z Chojnowa do Rokitek. Trwa wycinka drzew i zarośli na terenie przyszłej inwestycji.
17 September 2021, admin, All comments: 0
Stypendia Wójta dla najzdolniejszych uczniów z gminy Chojnów. Gala w Budziwojowie [ZDJĘCIA]
Na boisku w sąsiedztwie budziwojowskiego pałacu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Wójta Gminy Chojnów. W gali udział wzięli najzdolniejsi uczniowie z gminy wiejskiej Chojnów, nauczyciele, dyrektorzy szkół i przedstawiciele Urzędu Gminy. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.