Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Skrzaty ponownie zwyciężają, tym razem na własnej hali

Zdjęcie

Komentarze

Fajnei że coś malolaci coś grają, dajćie jednak więcej infromacji o pierwszej drużynie.
zgłoś komentarz
Również życzę sportowcom i nowemu trenerowi samych sukcesów. Mniej my nadzieję, że użytkownik psymon nie będzie miał pretensji, że to właśnie Pan Łukasz Kurczak jest nowym trenerem.
zgłoś komentarz
No ja widzę że w naszym miescie to najważniejsze są sprawy skrzatów i innych grup,a pierwsza druzyna jest całkowicie odsunięta.A to przecież pierwsza druzyna jest najważniejsza w naszym miescie i niech ta tradycja tak pozostanie.I taka uwaga do portalu aby więcej czasu poświecał pierwszej drużynie,bo pewnie też maja swoje problemy,potrzeby itd...były mecze sparingowe a na portalu nie było żadnych informacji o wynikach i przygotowaniach.Zaczyna sie nowa runda i róbmy wszystko aby na nasz stadion przychodziło jak najwięcej kibiców,żeby pierwsza druzyna wiedziała że ma wsparcie kibiców, a do tego wasz portal też może sie przyczynic jeżeli dacie wiecej info o pierwszej druzynie.Pozdrawiam
zgłoś komentarz
Krasnal tak jak obiecałem będą informacje o I drużynie. Już pojawił się art. dot. pierwszego meczu rundy wiosennej, wkrótce będzie mała niespodzianka (mam nadzieję w przyszłym tygodniu). Co do grup młodzieżowych to moim zdaniem warto je wspierać. Przecież dorastający chłopcy będą za jakiś czas tworzyć I drużynę.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.