Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

NIE-ZBĘDNIK KULTURALNY na marzec 2012 r.

Zdjęcie

Komentarze

Nie-zbędnik dotarł i cieszę się, coś takiego jak: "Mam Talent" czyli "Talenty Znad Skory" będzie można zobaczyć i u nas w Chojnowie. A obejrzeć film "W Ciemności na pewno warto, nie mówiąc o koncercie na ktory na pewno pójdę.
zgłoś komentarz
A do mnie nie dotarł :(((
zgłoś komentarz
Może wskażecie miejsca gdzie taki niezbędnik powinien być kolportowany. Ułatwi to w przyszłości jego rozprowadzanie i docieranie do osób zainteresowanych.
zgłoś komentarz
Dlaczego taka przewrotna pisownia? "nie-zbędnik" z myślnikiem. Co oznacza?
zgłoś komentarz
Uzasadnienie wprost ze źródła:

"NIEZBĘDNIK - to coś potrzebnego, niczym podstawowy zestaw do konsumpcji, jakim onegdaj posługiwał się harcerz jadąc na obóz. Nie miał "niezbędnika" - nie jadł...

ZBĘDNIK - to oczywiście neologizm, ale odwołujący się do źródła, czyli określenia "zbędny", niepotrzebny.

Tworząc NIE-ZBĘDNIK chcieliśmy "upiec dwie pieczenie na jednym ogniu", czyli zasygnalizować, że bez tego listka informacji nie da się "konsumować" kultury i zwrócić uwagę na to, iż nie jest on "zbędny", lecz właśnie - potrzebny. Taka językowa zabawa, która przecież nikomu krzywdy - jak sądzę - nie wyrządziła... A jeśli skłoniła do refleksji - znakomicie...!"
zgłoś komentarz
Uważam, że dobrymi miejscami na "niezbędnik"są przychodnie lekarskie, biblioteki i sklepy. Pozdrawiam.
zgłoś komentarz
Widziałam niezbędnik w sklepie zabawkowo-papierniczym na mieście ale był tak postawiony że zobaczyłam go po dłuższym pobycie w tym sklepie. Takie broszury powinny być stawiane w łatwo dostępnych i zauważalnych miejscach np. przy kasie.
Zgadzam się, że przychodnie lekarskie oraz laboratorium medyczne to dobre miejsce ludzie długo siedzą na poczekalni zawsze ktoś coś przeczyta.
zgłoś komentarz
Ulotki to już chyba dawno zapomniana forma reklamy. Myślę że wiecej osób obejrzy info na waszym portalu niż na tych ulotkach. Jak dla mnie to kasa poszła w błoto. No i w naszym miescie co by nie zrobić to zainteresowanie małe.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.