Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Post scriptum do Kulinarne {bałagan} rewolucje.

Zdjęcie

Comments

Bravo!!!! Popieram ten artykuł w 100%.
report comment
Niestety też go popieram.
Byłam w restauracji z ciekawości i zmiany jaka wprowadziła ta cała Rewolucja do mnie nie przemawiają, jakos tak poszli na łatwizne, po łebkach albo nic innego nie dało się zrobić.
Jestem bardzo ciekawa programu, wtedy skonfrontuje to co zobaczyła z tym co M.G kazał zmienić- być może się okaże że restauracja nie zrobiła tego co kazali albo że Pani M.G niestety tym razem zawiodła.
report comment
Masz rację..nie popisała się :/ Ciekawe czy sama objedzie knajpę i miasto po wizytacji...
report comment
...Tak myślę,że może ta cała rewolucja jeszcze trwa?? dlatego wystrój nas nie zaskakuje, a jedzenie jest bez smaku...?? Chociaż co do potraw, to na pewno pani Gessler dała wskazówki, ale mi wogóle to jedzenie nie smakuje.Zamówiłam pierożki ze szpinakiem i parówką cielęcą, a dostałam ciasto, bo farszu mało co było i do tego potrawa była zimna! Mój narzeczony zamówił kluski z serem i boczkiem-ta potrawa była zimna i bez smaku. Gulasz ładnie pachniał grzybami i był najsmaczniejszy z tych wszystkich potraw (podano letni),ale szczerze mówiąc jadłam lepszy gulasz z dziczyzny.Liczyłam na niezapomniane smaki do których z chęcia bym wróciła, a tu było rozczarowanie i niesmak do którego nie bardzo chce się wracać:( Pozdrawiam.
report comment
Jestem tylko zainteresowana czy coś się jeszcze zmieni w restauracji czy stan obecny jest już szczytem marzeń i nic lepszego nas nie spotka.
Ciśnie się na usta..Miało być dobrze a wyszło jak zawsze...
Czy ponowna-kontrolna wizyta pani Magdy może coś jeszcze poprawić?
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.