Sokół dwukrotnie ustrzelony w Chojnowie!

Zdjęcie

Redaktorek był chyba na innym meczu do przerwy było 2-0 ...
podobnie ze zmianą salachny... salachna wszedł gdzieś w 80 minucie !, jeśli nie potrafisz opisywać meczów to tego nie rób bo tylko się kompromitujesz
chyba niepierwszy raz pisze o innym meczu
I moim zdaniem dobrze że zdjął Haniego bo mimo strzelonej bramki to w drugiej połowie nie było go na boisku i był jednym z najsłabszych zawodników tego meczu.Bardzo dobra gra obrony we wczorajszym meczu,oby tak dalej!!!
Kto pisze te tytuły i relacje ? Jakaś propaganda normalnie co jest Imponujące w Tym że 15 TYSIĘCZNE miasto jest w A klasie(w każdym meczu powinien być taki wynik i to powinna być normalka) przecież to prawie dno i kto jest nad nami Jadwisin :D wiocha gdzie może jest jeden sklep jak w ogóle jest. Jeszcze nie dawno zespół był w 4 lidze i tam wynik 6-0 mógł by być Imponujący. Fajnie że wygrali ale Imponujące To to nie jest !!!!!!
Tylko 2 zero z wiocha dno
Poprawione, dzięki za upomnienie:)
"Na 10 minut przed końcem spotkania Turczyńskiego Karola zastąpił jego imiennik Salachna". Salachna wszedł razem z Turczyńskim na 10 minut przed końcem spotkania .Jeden wszedł za Gałaszkiewicza , drugi za Baszczaka . Wcześniej na boisku pojawił się również Mydłowski , który zastąpił bodajże Hanieckiego .
No to mam złe sprawozdanie. Nie było mnie w drugiej odsłonie spotkanie stąd błąd w tekście. Edytuję wpis o zmianach aby nie było więcej nieporozumień.
liczą sie trzy punkty a nie ile zespół wygrywa,a 6-0miałeś w czwartek z Wilkowem,nie wymagaj od chłopaków żeby każdy mecz wygrywali po 6-0.Była 4-liga ale popatrz na skład jaki tam grał,a teraz kto gra!!!