Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena

Imponujące zwycięstwo Chojnowianki (FOTO)

Komentarze

My musimy walczyć o pozycje lidera i awansować z pierwszego miejsca i nie liczyć na inne drużyny.Jadwisin dzisiaj też wygrał ale miejmy nadzieje że w nastepnych meczach zgubią punkty i lider zostanie w Chojnowie do końca sezonu.Brawo dla chłopaków za 3punkty i dobry mecz!!
zgłoś komentarz
Niema nic o karnym z kapelusza metr przed linią pola karnego i golu ze spalonego ani niewykorzystanych akcjach gości.Tak to jest jak ktoś zabiera się za pisanie o meczu którego na oczy nie widziała.
Punkty ważne i żeby chociaż wejść z drugiej pozycji do okręgówki ale umówmy się że tam będzie ciężko.
zgłoś komentarz
Byłem na meczu. Pogoda nie dopisała co zmieniło trochę widowisko. Tak euforystycznie jak opisał to Kuba to nie wyglądało. Rację trzeba przyznać Psymonowi który nie wiem skąd ale wie że karny został przyznany trochę w dyskusyjny sposób. Byłem wraz z kolegami i koleżanką na wysokości całego zdarzenia i miało ono miejsce przed linią pola karnego. Sędzie wypatrzył wynik co najmniej dwoma błędnymi decyzjami co nie zmienia faktu ze Chojnowianka i tak była lepsza od Wilkowianki. Zmarnowano też kilka akcji podbramkowych gdzie należało by podać. Tak czy inaczej idziemy w górę!
zgłoś komentarz
Gratulacje dla chłopaków!
zgłoś komentarz
Kto pisze te tytuły i relacje ? Jakaś propaganda normalnie co jest Imponujące w Tym że 15 TYSIĘCZNE miasto jest w A klasie(w każdym meczu powinien być taki wynik i to powinna być normalka) przecież to prawie dno i kto jest nad nami Jadwisin :D wiocha gdzie może jest jeden sklep jak w ogóle jest. Jeszcze nie dawno zespół był w 4 lidze i tam wynik 6-0 mógł by być Imponujący. Fajnie że wygrali ale Imponujące To to nie jest !!!!!!
zgłoś komentarz
KOLEDZY DLACZEGO W RELACJI FOTO NIE POJAWIAJĄ SIĘ GWIAZDY TEJ DRUŻYNY PANI PREZES I JEJ PRAWA DŁOŃ PANI REGINKA . JESTEM ZAWIEDZIONY
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.