Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica Cuprum Arena

Chojnowianka wśród najlepszych w konkursie "Jestem szefową"!

Comments

gratulację dla młodzieży , widać rosną następcy , brawo !
mamy nadzieję że urząd nie zapomni docenić tego wyniku dodatkową nagrodą , takich ludzi nam trzeba , podobno przyszłym burmistrzem ma zostać kobieta - wiadomości nieoficjalne
report comment
Marok byle nie dewotka z rodzin katolickich i nauczycielka .Niestety ale ja słyszałem że burmistrz ma namaścić jak Putin swojego następcę które jego klerykalną spuściznę przejmie ,ma już owy kandydat wprawę bo kilkanaście lat służył do mszy i wedle słów biskupa widzi w szkole wszędzie Jezusa .Na plakatach wyborczych widzę jego rozpromienioną twarz na tle rynku i Chemika jako jego zasługi .Tak że różne glosy chodzą.
report comment
Kto to Psymon?
report comment
Bylu powiedz ty piszesz czy mówisz o sobie w trzeciej osobie ?
report comment
Kim jest ten kandydat Psymonie namaszczony na burmistrza przez Janeczka?
report comment
Jeszcze nie jest ,niby ma być .Kim ? jeśli to prawda czas pokaże.
report comment
Widzisz to tylko takie gdybanie ,różne przecieki są z UM ,Marko twierdzi że niby kobieta,do wyborów masa czasu więc trzeba czekać.
report comment
Marko tylko ze w chojnowie chyba jeszcze taka kobieta sie nie narodzila coby mogla wygrac z naszym burmistrzem. Nie zebym mial cos przeciwko kobietom, ale to musialby byc ktos z ogromna sila przebicia. W ogole to wydaje mi sie ze pomimo sporej krytyki obecnego wlodarza, sa nikle szanse ze ktokolwiek go w starciu pokona. Pamietajcie ze duzo osob,zwlaszcza starszych glosuje na znane nazwisko.
report comment
Pokona,jest taka kobieta,która ma poparcie szerokie i układy z klerem.Zdziwicie się,Janko nie da rady tym razem,już poznali go.


report comment
"Ma układy z klerem" to się domyślam,będzie tak samo źle albo jeszcze gorzej.Nie wierzę aby ministrant wygrał czwarty raz tym bardziej słyszałem że niema zamiaru startować .Pomarańcze rozdawane dewotkom pod kościołem teraz już raczej by nie wystarczyły.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.