Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"Strzał w dziesiątkę" z Rafałem Wyciszkiewiczem

Zdjęcie

Komentarze

Tu można powiedzieć tylko "TE" słowa każde inne będą kłamstwem Melindol to CZŁOWIEK RENESANSU !
zgłoś komentarz
nie zachwycam sie jego zdjeciami,filmy uwazam za slabe, spiewa jak spiewa. ale ciezko odmowic mu pasji do robienia czegos. to trzeba pochwalic. polyhistor :)
zgłoś komentarz
nie zachwycam sie jego zdjeciami,filmy uwazam za slabe, spiewa jak spiewa. ale ciezko odmowic mu pasji do robienia czegos. to trzeba pochwalic. polyhistor :)
Ale kto to jest ten Rafałek?jakiś autorytet do naśladowania?Każdy ma jakieś pasje i zainteresowania.A zdjęcia i jego filmy wcale nie są rewelacyjne.Myslę że portal powinien bardziej sie postarać z dobieraniem ludzi do strzału w 10.I cały czas czekamy na ustrzelenie p.Członki.
zgłoś komentarz
Każdy ma swoje zdanie, a ja uważam, ze Rafał jest indywidualnością. Ma swoje pasje i należy mu się za to szacunek, nie ukrywa się i każdy wie kto to jest. Robi to co lubi i nikt mu tego nie zabierze.
zgłoś komentarz
Z takim dorobkiem to Melindol niedługo będzie obchodził zapewne jakiś benefis ! Pewnie MOKSiR zorganizuje tak wszechstronnemu artyście , jeszcze co zaśpiewa i kabaretów zapraszać nie trzeba i te profesjonalne artystyczne zdjęcia dopełnią całości .Jestem dumny że taki człowiek renesansu jest jak ja Chojnowianinem .
zgłoś komentarz
Dziwne by było,aby na jednym twoim komencie mały człowieczku się skończyło.A o benefis sie nie martw,bo jak będzie to i tak cie nie zaproszę.Za to ja nie jestem dumny,że tu takie zawistne hieny mieszkają,których jedynym dokonaniem w życiu jest anonimowe atakowanie wszystkiego i wszystkich.Powodzenia więc dalej w tym twoim małym świecie
zgłoś komentarz
"Zawistne hieny" no ja tobie tak kadzę a ty mnie tak obrażasz :) oj Mendo ,Mendolino !
Twój świat to 12 tyś "profesjonalnych" zdjęć ? szkoda że ilość ni jak ma się do jakości ,dwa występy Talentach z nad Skory i wypad na rowerze na przyczepkę z Pawłem ? bogato ,masz horyzonty .
zgłoś komentarz
"A o benefis sie nie martw,bo jak będzie to i tak cie nie zaproszę." hahahaha to w tym twoim kurzym móżdżku świata taka myśl ? Mendo to był żart :)
zgłoś komentarz
O tak świata,świata.Ty masz za to kurze łapki,bo problem z pisaniem widzę.i kto tu kogo obraża,więc nie pisz więcej nic o obrażaniu mendo.Żegnam i wynocha na ten swój antyklerykalny portal,tam wylewać żale
zgłoś komentarz
Gdyby ktoś nie znał dokonań Mendoliny to proszę się zapoznać z jego profesjonalnym wykonem piosenki, śpiewa na twardo więc ostrzegam;
http://www.youtube.com/watch?v=VaQHBNUvkpQ
Jeszcze profesjonalne i artystyczne zdjęcie ,jedno z 12 tyś zdjęć z kolekcji .Fakt upór to wszystko co masz Mendolin !
http://wyciszkiewicz.e-informator.pl/5-modelka_paulina,z4558,p2.html

Kwestia formalna forum jest Medolino (NIE)klerykalne a nie jak twierdzisz antyklerykalne ,skoro tam tak często zaglądasz to dobrze wiesz że tam nikt nikomu na nic się nie żali .
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.