Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

O 8:41 zawyją syreny

Zdjęcie

Komentarze

Witam,

Kiedy politycy w tym kraju przestaną się kompromitować, wyć to wy możecie ale nad własną głupotą. Należało najpierw wyjaśnić przyczyny tragedii a potem obchodzić rocznice. Teraz nikogo to nie obchodzi ponieważ partie polityczne zrobiły z tego parodie i kapitał polityczny. PO i PiS jeden świński zwis.
zgłoś komentarz
Popieram. Głupota nie zna granic...
zgłoś komentarz
,,smok,,przyczyny katastrofy ,poznamy w poniedziałek,mnie obchodzi poznanie prawdy,,smok,,jak 1 sierpnia będą ,,wyć syreny,,to co będzie?,,świński zwis,?
zgłoś komentarz
Witam,

Sławku, czytaj ze zrozumieniem, katastrofę smoleńską należało wyjaśnić a nie grać na emocjach. Jedyne dowody jakie są to szczątki ofiar. Nie wierzę w wiarygodności komisji smoleńskiej, ani tej co była wcześniej. Aby stwierdzić przyczynę zgonu pacjenta należy przeprowadzić sekcje zwłok. A czy na wraku tupolewa przeprowadzono sekcję zwłok? A co do powstania Warszawskiego to inna historia, tego nikt nie wykorzystał do celów politycznych, wręcz przeciwnie, uczestnikom zabrania się palenia rac itp.
zgłoś komentarz
,,smok,,wczoraj były przedstawione dowody,, katastrofy smoleńskiej,,sekcje zwłok ,przecież były przeprowadzane, ekshumowali wszystkie 96 ciał ,,smok,,to komu wierzyć?podaj choć jedno nazwisko.W rocznicę Powstania Warszawskiego,syreny alarmowe będą ,,niesłyszalne,,?
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.