Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

O 8:41 zawyją syreny

Zdjęcie

Comments

Witam,

Kiedy politycy w tym kraju przestaną się kompromitować, wyć to wy możecie ale nad własną głupotą. Należało najpierw wyjaśnić przyczyny tragedii a potem obchodzić rocznice. Teraz nikogo to nie obchodzi ponieważ partie polityczne zrobiły z tego parodie i kapitał polityczny. PO i PiS jeden świński zwis.
report comment
Popieram. Głupota nie zna granic...
report comment
,,smok,,przyczyny katastrofy ,poznamy w poniedziałek,mnie obchodzi poznanie prawdy,,smok,,jak 1 sierpnia będą ,,wyć syreny,,to co będzie?,,świński zwis,?
report comment
Witam,

Sławku, czytaj ze zrozumieniem, katastrofę smoleńską należało wyjaśnić a nie grać na emocjach. Jedyne dowody jakie są to szczątki ofiar. Nie wierzę w wiarygodności komisji smoleńskiej, ani tej co była wcześniej. Aby stwierdzić przyczynę zgonu pacjenta należy przeprowadzić sekcje zwłok. A czy na wraku tupolewa przeprowadzono sekcję zwłok? A co do powstania Warszawskiego to inna historia, tego nikt nie wykorzystał do celów politycznych, wręcz przeciwnie, uczestnikom zabrania się palenia rac itp.
report comment
,,smok,,wczoraj były przedstawione dowody,, katastrofy smoleńskiej,,sekcje zwłok ,przecież były przeprowadzane, ekshumowali wszystkie 96 ciał ,,smok,,to komu wierzyć?podaj choć jedno nazwisko.W rocznicę Powstania Warszawskiego,syreny alarmowe będą ,,niesłyszalne,,?
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.