Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowianka przywiozła z Rokitek cenny punkt!

Zdjęcie

Komentarze

Chojnowianka zagrała najlepszy mecz w tym sezonie,niestety pech nas nie opuszcza i dlatego nie wygralismy.Rokitki jak na miejsce w tabeli zagrali bardzo słabo i asekuracyjnie,a nie wykorzystany karny i stracone dwa punkty mogą zabraknoć do utrzymania sie w okregówce.
zgłoś komentarz
Skoro wynik remisowy w Rokitkami jest najlepszym występem to znaczy jedno Chojnowianka zasłużyła na spadek jak nikt inny !
15 tyś Chojnów kilka lat prac nad kompleksem sportowym tylko pod drużynę piłkarską to wynik z Rokitkami z 1 tyś mieszkańców powinien być tylko jeden .
Niestety Chojnów prezentuje poziom drużyn typu Męcinka tylko tam niema tych pieniędzy ani kompleksu sportowego ,wstyd !
zgłoś komentarz
a ja sie nie zgodze z toba psymon ze nalezy nam sie spadek,ponieważ nie gralismy słabo,tylko brakowało nam szczescia,a Rokitki jak by nie były na tym miejscu co sa to bym pomyslał dzisiaj ze gramy własnie z Męcinka lub z Amatorem!!!
zgłoś komentarz
Masz takie prawo się zemną nie zgadzać a ja z tobą .Trochę jednak kupy się nie trzyma to co piszesz skoro Rokitki grały tak słabo jak Męcinka a Chojnowianka rozegrała najlepszy mecz ? no wybacz .Szczęście powiadasz ,szczęście jak to się mówi sprzyja lepszym a to chyba jeden mecz nie wpłynął na to że Chojnowianka jest w strefie spadkowej ,prawda .
zgłoś komentarz
Psymon może pezestań chodzić na mecze jak masz takie zdanie o swoim klubie bo to chyba Ty tego pecha chłopakom przynosisz, a w następnym sezonie przyjmij propozycje jednego z komentatorów i zgłoś się do zarządu wykorzystasz kompleks i zaplecze. Wiesz zawsze mówili że głupi ma szczęście a nie lepszy... Odpuść sobie mecz czwartkowy wypij dobre wino z żoną i daj sobie na luz albo jedź na mecz do Rokitek i zabierz ze sobą Pana Witka.
zgłoś komentarz
wiktor5 pozwolisz, że to ja sam będę decydował, kiedy, z kim i co będę pił czy będę chodził na mecze czy nie ! co! to wolny kraj każdy robi co chce ja tobie nie mówię co masz robić .
Co do reszty to mam inne danie od ciebie i uważam, że wydana masa kasy i pracy na obiekt sportowy dla piłkarzy powinny przekładać na wyniki sportowe a na dzień dzisiejszy spadam z okręgówki i dopatruję się tu złej organizacji pracy w Chojnowiance i jaki oceniam negatywnie kadry, które tam pracują, skoro potencjału 15 tyś miasta i ośrodku wykorzystać nie potrafią .Ty pewnie myślisz sobie, że to dla jaj zrobili taka heca ,że może za dużo gotówki mają ,że spadek z okręgówki to powód dumy, bo jesteś przecież prawdziwym kibicem...:)
zgłoś komentarz
Psymon jeszcze nic nie jest przesądzone co do spadku dwa mecze przed nami i nasi zawodnicy na pewno dadzą z siebie wszystko. A ja kolejny raz namawiam Cie skorzystaj z tego wolnego miejsca w zarządzie (może napiszę tak bo może nie znasz znaczenia słowa wakat)i pokaż jak się rządzi Ty na pewno nie jesteś kibicem prawdziwym jak cieszą Cie porażki własnego klubu. A masz chyba zdanie a nie danie.. A co do obiektu to różnie bywa Zagłębie ma super obiekt a też bywało różnie też był moment że groził im spadek i cóż z tego że taki obiekt i zaplecze a kasy na pewno więcej..
zgłoś komentarz
Bo to pewnie kler burmistrza namówił, żeby ten trenera, żeby źle trenował.
zgłoś komentarz
Nie jest dobrze, klub w strefie spadkowej. Sytuacja jest trudna ale nie beznadziejna. Jedno zostało tylko do powiedzenia po tym meczu: "nic się nie stało, chłopaki nic się nie stało". Obyśmy wygrali dwa ostatnie mecze i będzie utrzymanie.
zgłoś komentarz
Psymon do cholery nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia. Bo twoje gadanie (narzekanie) w KAŻDYM temacie zaczyna się robić denerwujące. Rokitki to może i jest wieś, ale nie aż taka, na dodatek mają całkiem dobrą drużynę i to że są z miejscowości mniejszej niż Chojnów nic nie znaczy (jak pokazuje tabela). W 1.lidze jest Termalica Bruk-Bet Nieciecza (miejscowość nawet mniejsza od Rokitek!) a nawet w pewnym okresie nawet możliwy wydawał się ich awans do Ekstraklasy (6 albo 7 miejsce na koniec).
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.