Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Indeks Start2Star szansą na lepszy start w dorosłość!

Autor admin
Data utworzenia: 15 marzec 2012, 11:55 Wszystkich komentarzy: 2


Indeks Start2Star szansą na lepszy start w dorosłość!

Jeśli jesteś dobrym uczniem, zdajesz w tym roku maturę i chcesz studiować wymarzony kierunek, dodatkowo aktywnie działasz w zajęciach pozaszkolnych – zgłoś się do programu Indeks Start2Star!

Program Indeks Start2Star skierowany jest do grupy najzdolniejszych i najaktywniejszych społecznie maturzystów, którzy pochodzą z niezamożnych rodzin. Już po raz piąty przyznane zostaną stypendia kolejnym dwudziestu uczniom w kwocie 1300 zł miesięcznie – jest więc o co walczyć.

Dotychczas stypendia otrzymało 80 uczniów na łączną kwotę 6 milionów złotych. Jak zapewnia Ewa Paga, Prezes Zarządu Fundacji 2065 im. Lesława A. Pagi – zainwestowane pieniądze w młodych ludzi zwrócą się po wielokroć.

Jak wygląda profil kandydata ubiegającego się o stypendium? Uczeń ostatniej klasy szkoły ponadgimnazjalnejw tym roku przystępujący do matury, ze średnią z przedostatniej klasy ponadgimnazjalnej powyżej 4.0, po maturze starający się o przyjęcie na studia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, aktywnie działający po zajęciach szkolnych, w którego rodzinie miesięczny dochód netto na członka rodziny nie przekroczył 1000 zł od dwóch lat podatkowych.

Jeśli spełniasz powyższe warunki, nie wahaj się, weź udział i:

  • napisz uzasadnienie ubiegania się o przyjęcie na dobry kierunek studiów i uczelnie oraz uzasadnienie ubiegania się o przyznanie stypendium
  • zaprezentuj działania świadczące o aktywności w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości, edukacji ekonomicznej, działalności społecznej i wolontariatu
  • ostatecznie stań przed komisją stypendialną i przekonaj jej członków, że to właśnie Tobie należy się stypendium

Zgłoszenia przyjmowane są do 16 maja 2012 r. Warto powalczyć o stypendium i otworzyć sobie drzwi do lepszej przyszłości!

Dodatkowe informacje: tel. 22 537 73 31, e-mail: sekretariat@paga.org.pl


Źródło: lca.pl


Komentarze

Do Admina! Od kiedy to...gimnazjaliści przystępują do matury...? Cytat z tekstu: "Uczeń ostatniej klasy gimnazjum w tym roku przystępujący do matury..."...
zgłoś komentarz
Dzięki za uwagę, mój błąd. Tak to jest jak pisze się dwa teksty jednocześnie - jeden o gimnazjalistach - patrz "Targi Edukacyjne w Gimnazjum nr 1 w Chojnowie" i ten. Jeszcze raz przepraszam.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.