Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Talenty Znad Skory - zasady głosowania

Autor MOKSiR Chojnów
Data utworzenia: 13 marzec 2012, 14:57 Wszystkich komentarzy: 1


Talenty Znad Skory - zasady głosowania
Od poniedziałku 19 marca 2012 r. będzie można oddać głos w konkursie TALENTÓW ZNAD SKORY 2012. Jak będziemy głosować? Na stronie www.moksir.chojnow.eu pojawi się nowa zakładka - KONKURSY. Zaglądając do niej znajdziemy wszystkich 26 wykonawców, którzy zaprezentowali swe umiejętności 3 marca br. Wystarczy wybrać najlepszy - naszym zdaniem - TALENT i oddać swój głos.

Zostaniemy wówczas poproszeni o podanie własnego adresu e-mail, na który dotrze potwierdzenie o zaliczeniu głosu. W CIĄGU 24 GODZIN MOŻEMY ODDAĆ TYLKO JEDEN GŁOS! Jeżeli chcemy wspierać też innych wykonawców, możemy to zrobić dopiero po upływie 24 godzin, inaczej system "nie zaliczy" naszego "klikania".

Czasu mamy sporo - zabawa potrwa aż do października br. Co jeszcze warto wiedzieć? Przy każdym wykonawcy znajdziemy licznik oddanych głosów, łatwo więc będzie się zorientować czy nasz faworyt jest też "numerem 1" dla innych biorących udział w konkursie. Do 19 marca 2012 wykonawców możemy oglądać w zakładce FILMY. To czas na zastanowienie się, komu zechcemy oddać nasze poparcie. Zapraszamy do zabawy!!!


źródło: MOKSiR Chojnów


Komentarze

Oczywiście wygra ten,kto ma więcej znajomych.Lepiej by jury wybierało
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.