Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

„Konwój Muszkieterów Dzieciom” w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 12 marzec 2012, 14:31 Wszystkich komentarzy: 0


„Konwój Muszkieterów Dzieciom” w Chojnowie

„Konwój Muszkieterów Dzieciom” to akcja charytatywna, której głównym celem jest wspieranie placówek opiekuńczo-wychowawczych i ośrodków pomocy społecznej z miejscowości, w których znajdują się sklepy sieci Intermarché i Bricomarché. W tegorocznej edycji Konwoju, Fundacja Muszkieterów wsparła finansowo 245 domów dziecka oraz ośrodków opiekuńczo-wychowawczych – wśród nich znalazło się Przedszkole Miejskie nr 1 w Chojnowie! 9 marca Zarząd sklepu Intermarché w Chojnowie przekazał na ręce Pani Dyrektor symboliczny czek na kwotę 3.500 zł dzięki temu na twarzach naszych przedszkolaków pojawiły się piękne uśmiechy!

Od lat w inicjatywę Muszkieterów angażują się tysiące osób. Są wśród nich klienci sklepów, partnerzy biznesowi, a także artyści estradowi dzięki temu Konwój może pomagać coraz większej liczbie dzieci.


Konwój Muszkieterów to nie jedyny dowód na społeczne zaangażowanie Muszkieterów. Oprócz Konwoju organizowana jest akcja „Zbieramy krew dla Polski”, promująca honorowe krwiodawstwo, budowane są Place Zabaw Muszkieterów, a także organizowana jest kampania „Muszkieterowie dla Polek”, w ramach której prowadzone są badania mammograficzne.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.